Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Strefa 360 Fit Zone

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Dzień Kobiet w Ancy&SNG - czas dla Was!

08mar

Kochanie Panie, Dziewczyny i Kobiety - niedziela to czas dla Was! Dlatego w Stacji Nowa Gdynia i Ancymondo zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty. Sprawdźcie szczegóły! :)

 

Dla wszystkich odwiedzających Ancymondo&Stacja Nowa Gdynia kobiet w niedzielę 8 marca 2020r. mamy, aż 3 propozycje do skorzystania w dowolnych konfiguracjach: 

 

1.       Dla Pań , które mają dzieci – jeżeli tego dnia, chcecie bez stresu i same lub w gronie dobrowolnie wybranym ;) skorzystać z aktywności jakie oferuje kompleks sportowy - możecie zostawić swoją pociechę pod opieką animatorów Ancymondo z 50% rabatem 

- sprawdźcie ile zaoszczędzicie w Tutaj!:)  – i przy okazji zweryfikujcie czy warto zainwestować w pakiet Active&Happy. Szczegóły w LINKU!

2.       Dla wszystkich Pań przychodzących tego dnia do SNG&Ancymondo – dowolna kawa za 50% - przez cały dzień!

3.       I jeszcze jeden bonus w postaci Badania Składu Ciała – za darmo

Od 7:00 do 23:00 możecie skorzystać z badania na maszynie InBody w naszej siłowni zupełnie za free - jedyny warunek to dokonanie rezerwacji, on-line: https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/egym-trening-personalny/grafik-zajec?date=2020-03-08 , mailowo: rezerwacje@nowa-gdynia.pl lub telefonicznie 427142121

 

Zapraszamy najserdeczniej do skorzystania z naszych propozycji i już dzisiaj życzymy Wszystkim Paniom - dużo czasu tylko dla siebie i mnóstwa radości z tych zajętych godzin też! <3

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj