Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Czi Kung Healing Dao - chińskie ćwiczenia profilaktyczno-lecznicze

17maj

Mamy dla Was kolejny pomysł na zajęcia inspirowane Dalekim Wschodem. 17 maja o godz. 15.00 warszaty z Czi Kung - chińskiej sztuki technik oddechowych, postaw ciała i ruchu poprowadzi Mateusz Wiszniewski. Cena warsztatów pokazowych - 1 zł. Liczba miejsc ograniczona.

 

Czi Kung to starożytna tradycja chińskich ćwiczeń zdrowotnych. Są to łagodne ćwiczenia fizyczne, połączenie ruchu, oddechu i koncetracji umysłu, będące formą treningu ciała, energii witalnej i umysłu w celu poprawy zdrowia i witalności, długowieczności, koncentracji i jasnego myślenia.

Chińskie Ćwiczenia Profilaktyczno Lecznicze-Czi Kung Healing Dao prowadzone są przez Mateusza Wiszniewskiego.

Cele treningu:

-Relaksacja,
-Uspokojenia umysłu,
-Poprawa zdrowia,
-Regeneracja,
-Działanie profilaktyczne,
-Poprawa zdolności ruchu i koordynacji ruchowej.

Plan zajęć:

-Rozgrzewka-automasaż
-Ćwiczenia ruchowo oddechowe.
-Rozluźnianie stawów.
-Ćwiczenia harmonizujące energie u nauka zintegrowanego ruchu całym ciałem.
-Ćwiczenia związane z porami roku i organami wewnętrznymi (wiosna-wątroba,lato-serce, jesień-płuca, zima-nerki i punkty przejścia-żołądek).
-Ćwiczenia uczące elastyczności i ruchu całym ciałem.
-Ćwiczenia Oddechowe.

Warsztaty pokazowe: 17 maja o godz. 15.00. Cena - 1 zł. Liczba miejsc ograniczona.

 

Mateusz Wiszniewski - arteterapeuta, nauczyciel hawajskiego masażu Lomilomi i tańca Hula, instruktor Czi Kung-Healing Dao. Doktorat socjologii z zakresu socjologii tańca został przyznany na Uniwersytecie Łódzkim w czerwcu 2006.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i obozów poświęconych technikom relaksacyjnym i wizualizacji-od 1994 roku, terapii tańcem i innym formom terapii ekspresyjnych-od 2000 roku. Jest autorem książek: Potęga Wizualizacji, Uzdrawiający Taniec, Zrelaksuj się i Żyj Twórczo, Samouzdrawianie i Praca ze Snami, Huna w Samouzdrawianiu i Autoterapii, wydanych przez Studio Astropsychologii w Białymstoku.

 

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj