Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Czi Kung Healing Dao - chińskie ćwiczenia profilaktyczno-lecznicze

17maj

Mamy dla Was kolejny pomysł na zajęcia inspirowane Dalekim Wschodem. 17 maja o godz. 15.00 warszaty z Czi Kung - chińskiej sztuki technik oddechowych, postaw ciała i ruchu poprowadzi Mateusz Wiszniewski. Cena warsztatów pokazowych - 1 zł. Liczba miejsc ograniczona.

 

Czi Kung to starożytna tradycja chińskich ćwiczeń zdrowotnych. Są to łagodne ćwiczenia fizyczne, połączenie ruchu, oddechu i koncetracji umysłu, będące formą treningu ciała, energii witalnej i umysłu w celu poprawy zdrowia i witalności, długowieczności, koncentracji i jasnego myślenia.

Chińskie Ćwiczenia Profilaktyczno Lecznicze-Czi Kung Healing Dao prowadzone są przez Mateusza Wiszniewskiego.

Cele treningu:

-Relaksacja,
-Uspokojenia umysłu,
-Poprawa zdrowia,
-Regeneracja,
-Działanie profilaktyczne,
-Poprawa zdolności ruchu i koordynacji ruchowej.

Plan zajęć:

-Rozgrzewka-automasaż
-Ćwiczenia ruchowo oddechowe.
-Rozluźnianie stawów.
-Ćwiczenia harmonizujące energie u nauka zintegrowanego ruchu całym ciałem.
-Ćwiczenia związane z porami roku i organami wewnętrznymi (wiosna-wątroba,lato-serce, jesień-płuca, zima-nerki i punkty przejścia-żołądek).
-Ćwiczenia uczące elastyczności i ruchu całym ciałem.
-Ćwiczenia Oddechowe.

Warsztaty pokazowe: 17 maja o godz. 15.00. Cena - 1 zł. Liczba miejsc ograniczona.

 

Mateusz Wiszniewski - arteterapeuta, nauczyciel hawajskiego masażu Lomilomi i tańca Hula, instruktor Czi Kung-Healing Dao. Doktorat socjologii z zakresu socjologii tańca został przyznany na Uniwersytecie Łódzkim w czerwcu 2006.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i obozów poświęconych technikom relaksacyjnym i wizualizacji-od 1994 roku, terapii tańcem i innym formom terapii ekspresyjnych-od 2000 roku. Jest autorem książek: Potęga Wizualizacji, Uzdrawiający Taniec, Zrelaksuj się i Żyj Twórczo, Samouzdrawianie i Praca ze Snami, Huna w Samouzdrawianiu i Autoterapii, wydanych przez Studio Astropsychologii w Białymstoku.

 

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj