Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

Adrianna - marsz w górę rankingu!

22lip

Poznajcie ostatnie sukcesy wspaniałej, młodej tenisistki trenującej na kortach Stacji Nowa Gdynia!

 

Adrianna Sosnowska to jedna z najzdolniejszych tenisistek młodego pokolenia. Trenuje pod okiem Jarka Wolniaka ze Szkoły Tenisa Winners, prowadzącego również w Stacji Nowa Gdynia indywidualne i grupowe zajęcia nauki gry w tenisa. Jako Stacja Nowa Gdynia mamy przejemność być sponsorem Adrianny, która po zakończeniu sezonu letniego trenuje na kortach Stacji Nowa Gdynia.

W ostatnich dniach Adrianna osiągnęła jeden z największych sukcesów w dotychczasowej karierze. W trakcie trwającej XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży została srebrną medalistką do lat 16 w grze pojedynczej oraz złotą medalistką w grze podwójnej do lat 16 w parze z Zuzanną Marciniak.

 Adrianna Sosnowska

 

 

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj