Przedszkole pływackie- dzieci 5 lat
Zajęcia stworzone z myślą o najmłodszych, nastawione na zabawę, bezpieczeństwo i radość z przebywania w wodzie. Poprzez gry i ćwiczenia dzieci stopniowo oswajają się z wodą, budując pewność siebie i pozytywne skojarzenia z pływaniem.
Zajęcia odbywają się w małych grupach do 10 osób i trwają 45 minut, a w cenę wliczone jest dodatkowe 25 minut pobytu na basenie. W zależności od stopnia oswojenia dzieci z wodą, lekcje prowadzone są w basenie rekreacyjnym lub sportowym.
Rodzic może wejść z dzieckiem do szatni, pomóc w przebieraniu oraz odprowadzić dziecko do instruktora. Podczas zajęć wykorzystywany jest bezpieczny sprzęt pływacki, m.in. pasy wypornościowe, deski, makarony i maty, co sprawia, że nauka przebiega w formie atrakcyjnej zabawy.