Powrót do aktualności

Zajęcia dla dzieci

09 lis 2023• Fitness & Gym
Nie od dziś wiadomo, że SPORT TO ZDROWIE a w ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH Nie od dziś wiadomo, że SPORT TO ZDROWIE a w ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCHW wieku SMART (-fonów, -watchy, -telewizorów…) coraz ważniejsze jest, aby nie zapominać jak ważny dla rozwoju ciała i ducha jest ruch fizyczny. Nasze dzieci urodziły się w cudownym świecie internetu, który niestety przykuł je do krzeseł, foteli i kanap. A nie należy zapominać, że ruch to najważniejszy element życia dziecka już od pierwszych dni jego życia. Pobudza organizm, stymuluje jego prawidłowy rozwój, dobrze wpływa na układ krążenia, wzmacnia serce i odporność. Ponad to ma cały szereg zalet kształtujących charakter i osobowość (w tym samodyscyplinę i pewność siebie) a także redukuje stres coraz powszechniej obecny w życiu naszych dzieci. Sport w Stacji Nowa Gdynia to dobra zabawa pod okiem fantastycznej i wykwalifikowanej kadry instruktorów. To alternatywa dla nudnych lekcji W-Fu. No i nie zapominajmy, że zdrowo zmęczone dziecko śpi lepiej i dłużej.

Zapraszamy Twojego małego, lub trochę większego SPORTOWCA do świata zabawy, szaleństwa i radości.

Stacja Nowa Gdynia to centrum sportu, zabawy i rekreacji a wszystko to pod jednym dachem. Mamy największą ilość godzin zajęć FITNESS DLA DZIECI w regionie. Aquapark ze zjeżdżalnią, ogromną salę zabaw ANCYMONDO, gdzie do zabawy zapraszamy nie tylko dzieci! 
 
Dzieci lubią naśladować dorosłych, u nas możesz dać dziecku dobry przykład i ćwiczyć razem z nim.


Mamy w ofercie zajęcia, na które możesz udać się ze swoim dzieckiem. Nie ma wymówek ani dla Ciebie ani Twojej pociechy. Wstańcie z kanapy, załóżcie wygodne ubrania, weźcie buty na zmianę, ręcznik i przyjdzie na relaksującą Jogę, aktywne Rowerki-  Indoor Cycling lub  Bieżnie- Indoor Walking

Gwarantujemy dobrą zabawę przy energetycznej muzyce pod okiem naszych instruktorów. Zajęcia nie tylko aktywizują Was fizycznie i pobudzają do działania, ale poprawiają relacje i zacieśniają więzi rodzinne. Wspólny trening to wspólne doświadczanie, śmiech i wspomnienia.

A może potrzebujesz oddechu, chcesz napić się kawy, masz swoje cele treningowe i nie wiesz jak zagospodarować czas dziecka? Spójrzcie wspólnie na nasz grafik zajęć ( zaznaczając po lewej stronie określony tydzień, lub dzień tygodnia), wybierzcie aktywność w której Twoje dziecko chciałoby wziąć udział, a Ty ciesz się czasem tylko dla siebie! Do wyboru macie:

- Zajęcia taneczne
- Gimnastykę korekcyjnę/kompensacyjnę
- Badminton
- Wspinaczkę
- Trening obwodowy

 
Lub…


Naukę pływania dostosowaną do grupy wiekowej i poziomu zaawansowania. Zajęcia, odbywają się w różne dni i w różnych godzinach, dlatego zajrzyjcie do harmonogramu zajęć.


W gonitwie obowiązków codziennych, warto znaleźć chwilę by wspólnie spędzić czas w gronie najbliższych. A jeśli, możecie zrobić to aktywnie i dołożycie do tego trochę rywalizacji to właśnie podaliśmy Wam przepis na dobra zabawę na kręgielni!

Nie znacie zasad? Nie wiecie jak prawidłowo rzucić kulą? Nic się nie martwcie! Na miejscu zawsze jest nasz kolega, który chętnie pomoże i doradzi, wskaże prawidłową postawę a może nawet zdradzi kilka trików, które pomogą Wam stać się Królem lub Królową kręgielni. 

Zaproście dziadków, kuzynów, kolegów i koleżanki. Im was więcej, tym weselej. Do jednej gry, na jednym torze, możecie zaprosić do 6 osób. Aby było bezpiecznie nie zapomnijcie skarpetek antypoślizgowych, lub poinformujcie obsługę w recepcji, że chcecie wypożyczyć profesjonalne buty do gry.

Oczywiście, dajemy szanse początkującym rozkładając zabezpieczenia boczne by kula trafiała prosto w kręgle. A najmłodszym dzieciom pomagają w rzucie kulą specjalne przyjazne smoki.

Ciekawostka: czy wiecie, że choć kręgle i bowling w języku potocznym używane są naprzemiennie to istnieje między nimi szereg różnic? Najważniejszą jest rodzaj kuli: w bowlingu kula posiada otwory na palce, w grze w kręgle jest gładka, pozbawiona otworów. Sprawdźcie czy u nas gracie w kręgle czy w bowling!

Zainteresowani? Sprawdźcie wolne terminy w grafiku na stronie www i zbierzcie osoby do dobrej zabawy!

Jeśli Twoje dziecko jest sportowym maniakiem, rozwija swoje umiejętności wspinaczkowe, taneczne, badmintonowe, a Ty nie chcesz przy tym zbankrutować. Zastanów się nad roczną Umową FitKIDS. Jest to nieograniczony dostęp do strefy zajęć fitness dla dzieci, basenu, kręgli, siłowni od 14 roku życia lub dla wszystkich po  (po wykupieniu treningów personalnych). za 149 zł miesięcznie w umowie na 12 miesięcy.


Brakuje Wam przygód, macie jeszcze siłę? Koniecznie zajrzyjcie do strefy Ancystworów.

Ancymondo to 1,5 tys. m2 szaleństwa i figli na Sali zabaw w jednym miejscu! W Ancyświecie uczysz się bawiąc, podejmując nowe wyzwania i zaspokajając ciekawość w gronie przyjaciół. To miejsce otwarte jest dla małych i dużych poszukiwaczy przygód. Również tych naprawdę dużych. W Ancymondo rodzice są zawsze mile widziani, nie tylko w roli biernych obserwatorów, ale również szalejąc na zjeżdżalniach, pontonach, trampolinach, równoważniach, mostach, basenach z piłeczkami i strzelając z pistoletów powietrznych. Sprawdź kto szybciej pokona wszystkie przeszkody i dostanie się na samą górę naszego toru przeszkód.

 A wiecie, że tutaj też możecie zorganizować urodziny? To będzie niezapomniana zabawa! W zależności od tego jaki pakiet wybierzesz możesz:

- bawić się w strefie Ancymondo,
- szaleć na powietrzu w naszym pięknym ogrodzie i lesie,
- nurkować w Aquaparku,
- rywalizować podczas specjalnie zorganizowanych wyścigów sportowych.

W każdym pakiecie dostaniecie salę urodzinową tylko dla Was i zaproszonych przez Was gości, w której będziecie mogli najeść się, napić no i oczywiście zdmuchnąć świeczki z urodzinowego tortu.

Pomyśl życzenie …i chodź do ANCYMONDO!

 

 

Chcecie zarezerwować zajęcia?

- Zadzwoń pod numer recepcji: 691 910 356
- Zaloguj się w strefie klienta.

 

Pobierz naszą ofertę zajęć dla dzieci poniżej.