Powrót

UMIEM PŁYWAĆ - bezpłatne lekcje pływania dla uczniów klas I-III szkół podstawowych 2022-2023

30 mar 2022• Wydarzenia

Zapisy już ruszyły, liczba miejsc ograniczona.We współpracy z Fundacją SNG Kultura i Sport zapraszamy wszystkich uczniów klas I-III zgierskich i łódzkich szkół podstawowych NA BEZPŁATNE lekcje nauki pływania.

Zajęcia uruchomione będą w ramach prograu „Umiem Pływać”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

UMIEM PŁYWAĆ - projekt dofinansowany z Ministerstwa Sportu i Turystyki
Lp. Nazwisko Imię Miasto SP nr:
1 Uczciwek Franciszek Łódź
2 Dratkowicz Michalina Zgierz
3 Stefańska Liliana Zgierz
OSM im. Stanisława Moniuszki w Łodzi ul. Rojna 20
4 Jastrzębski Adam Zgierz
5 Odrobina Gabriela Zgierz
6 Rabenda Julia Zgierz
7 Jóźwiak Aleksandra Zgierz
8 Gajek Iga Zgierz
9 Tworek Jan Jedlicze B
10 Tworek Szymon Jedlicze B
11 Tworek Tymon Jedlicze B
12 Dałek Nikola Zgierz
13 Dałek Norbert Zgierz
14 Stępniak Zuzanna Łódź
15 Rogalska Gaja Łódź
16 Siekierski Hubert Zgierz
17 Artur Wilk Łódź
18 Dziewirz Amelia Łódź
19 Wawrzko Piotr Zgierz
20 Przybyła Akicja Łódź
21 Stefańska Wiktoria Zgierz
22 Jakubczyk Jan Łódź
23 Piętowski Grześ Łódź
24 Prominski Mateusz Zgierz
25 Prominski Mateusz Zgierz
26 Natalia Wasiak Zgierz
27 Zakrzewski Tymon Łódź
28 Wojcik Aleksander Łódź
29 Brzózka Staś Łódź
30 Wichrowska Liwia Łódź
31 Majchrzak Julia Swędów
32 Majchrzak Julia Swędów
33 Pietruszka Agata Łódź
34 Potakowski Wojciech Stryków
35 Cichocki Antoni Łódź
36 Tkacz Marika Łódź
37 Mucha basia Zgierz
38 Mencel Jakub Łódź
39 Rzosiński Józef Łódź
40 Rzosiński Michał Łódź
41 Siemiątkowska Zofia Smardzew
42 JURASZEK MAKSYMILIAN GŁOWNO
43 Suliborska Iga Łódź
44 Suliborska Nela Łódź
45 JANIAK MAJA Łódź
46 Pawłowski Filip Łódź
47 Zahorodnia Sola Łódź
48 Juraszek Maksymilian Głowno
49 Juraszek Maksymilian Głowno
50 Janic Pola Glinnik - Szkoła Podstawowa w Szczawinie
51 Słomka Alicja Łódź
52 SZCZYGIEŁ Marta Glinnik
53 Farny Filip Łódź
54 Olczak Maria Podole
55 Olczak Wojtek Podole
56 Więckowska Oliwia Rosanów
Brak
57 Głąb Franciszek Zgierz
Bernardynska Szkoła Podstawowa
0
58 Chojnacka Maja Zgierz 1
59 Koziński Karol Zgierz 1
60 Filipczak Gabriela Zgierz 1
61 Wojtera Lena Sokolniki-Las 1
62 Pofit Alicja Piątek 1
63 Wojtera Lena Sokolniki-Las 1
64 Wiercioch Lidia Zgierz 10
65 Wiercioch Natasza Zgierz 10
66 Wieczorkiewicz Maja Zgierz 10
67 Woźniak Jagoda Zgierz 10
68 Lisowska Natalia Zgierz 10
69 Stańczykowska Magdalena Łódź 101
70 Czołnowska Maria Łódź 101
71 Kiliszek Maja Łódź 101
72 Biernacka Jagoda Łódź 101
73 Ciebiada Monika Łódź 109
74 Szwalbe Tymon Zgierz 11
75 Madej Franciszek Zgierz 11
76 Lelewski Aleksander Zgierz 11
77 Człapińska Izabela Zgierz 11
78 Moszczyńska Paulina Zgierz 11
79 Moszczyńska Oliwia Zgierz 11
80 Moszczyński Jakub Zgierz 11
81 Pogonowski Antoni Zgierz 11
82 WÓJT Zuzanna Zgierz 11
83 Majewska Nikola Zgierz 11
84 Radwańska Weronika Zgierz 11
85 Kmiecik Franciszek Zgierz 11
86 Wojciech Rajski Zgierz 11
87 Mróz Antoni Zgierz 11
88 Kaźmierczak Jakub Zgierz 11
89 Kaźmierczak Nikola Zgierz 11
90 Świętalska Nikola Zgierz 11
91 Kazmierczak Natalia Zgierz 11
92 ZIELEWSKI MARCEL Zgierz 11
93 Sodulska Alicja Łódź 116
94 Sodulska Maja Łódź 116
95 Daniszewska Hanna Zgierz 12
96 Markiewicz Zuzanna Zgierz 12
97 Wutke Zuzanna ZGIERZ 12
98 Wutke Ziemowit ZGIERZ 12
99 Wutke Zofia Zgierz 12
100 Bryl Zofia Zgierz 12
101 Bartosik Amelia Dąbrówka Wielka 12
102 Pietrzak Katarzyna Zgierz 12
103 Frankiewicz Dominik Zgierz 12
104 Natalia Wasinska Zgierz 12
105 Antoni Wasinski Zgierz 12
106 Nowicka Jagoda Zgierz 12
107 Ambroszczyk Amelia Łódź 12
108 Wachowicz Julia Zgierz 12
109 Darnikowski Oskar Zgierz 12
110 Galanciak Kamil Zgierz 12
111 Śpiewak Maksymilian Zgierz 12
112 Czarnecka Pola Zgierz 12
113 Jeż Filip Łódź 120
114 Jan Prusinowski Łódź
ZTS Glinnik
120
115 Czerwiński Hubert Łódź 120
116 Pawlak Jan Łódź 120
117 Pawlak Mikołaj Łódź 120
118 Śmigielski Wojciech Łódź 120
119 Przybyłek Piotr Łódź 120
120 Felikowski Leon Łódź 120
121 Michalska Martyna Łódź 120
122 Gos Antoni Łódź 120
123 Rudnicka Aleksandra Łódź 120
124 Śliwińska Jagoda Łódź 121
125 Gmerek Tymon Łódź 122
126 Nowicka Nela Łódź 122
127 Nowicka Nela Łódź 122
128 Strzelecki Marcin Aleksandrów Łódzki 122
129 Ćwikliński Aleksander Łódź 122
130 Stoyanov Alexander Łódź 122
131 Andrzejczak Adrian Łódź 122
132 Strzelecki Marcin Aleksandrów Łódzki 122
133 Komorowski Jakub Łódź 122
134 Gamus Antoni Łódź 122
135 Kowalczyk Livia Łódź 122
136 Salamon Hubert Łódź 122
137 Stasiak Przemysław Łódź 122
138 Błażejko Pola Łódź 122
139 Kubus Aleksander Łódź 122
140 Fiwek Stefania Łódź 122
141 Kucharska Zuzanna Łódź 122
142 Jabłoński Leon Łódź 122
143 Złoty Leon Łódź 122
144 Masirek Szymon Łódź
nie ma
122
145 KOŁACZYK MAKSYMILIAN ŁÓDŹ 122
146 Siudak Krzysztof Łódź 122
147 Pytka Matylda Łódź 122
148 Szybka Antonina Łódź 122
149 Zakrzewska Amelia Łódź 125
150 LIPIŃSKI Jan Łódź 142
151 Nowińska Natalia Łódź 142
152 Tarnowska Zuzanna Łódź 142
153 Rudkowski Wojciech Łódź 142
154 Hammerszmidt Julia Łódź 153
155 Hammerszmidt Julia Łódź 153
156 Kiedrzyńska Ada Łódź 153
157 Mateusz Walczak Łódź 153
158 Matuszewski Stanisław Łódź 153
159 Kiedrzyńska Ada Łódź 153
160 Kubczak Wiktoria Łódź 153
161 Kubczak Wiktoria Łódź 153
162 NOWICKI Wojciech Łódź 153
163 Owczarek Natalia Łódź 169
164 Zając Bartosz Łódź 169
165 Czerniawski Bartosz Łódź 172
166 Czerniawski Tomasz Łódź 172
167 Gasiński Stanisław Łódź
UKS Nowa Łódź
172
168 Kaczmarek Lena Łódź 172
169 Malczewski Tadeusz Łódź 172
170 DZIECIĄTKOWSKI OLIWIER Skotniki 172
171 Stefaniak Stanisław Łódź 172
172 Stefaniak Barbara Łódź 172
173 Wiśniewska Matylds Łódź 172
174 Bartczak Helena Łódź 172
175 Śmigielski Oliwier Łódź 172
176 Dzieciątkowski Oliwier Skotniki 172
177 Hofman Franciszek Łodz 172
178 Hofman Maria Łodz 172
179 Hofman Maria Łodz 172
180 Stańczykowska Magdalena Łódź 176
181 Graczyk Ksawery Łódź 182
182 Graczyk Oliwia Łódź 182
183 Ciupa Wojtek Łódź
SNG Wild Ducks
184
184 Jakalak Justyna Łódź 184
185 Jakalak Justyna Łódź 184
186 Tarkowska Martyna Łódź 184
187 OSICIŃSKI Adam Łódź 184
188 Paśnicka Liliana Łódź 184
189 Farny Filip Łódź 184
190 Zakrzewski Tymon Łódź 2
191 Zakrzewski Tymon Łódź 2
192 Stawińska Aleksandra Łódź
nie
2
193 Stefańska Wiktoria Zgierz
Brak
20
194 Idziaszczyk Sandra Łódź 202
195 Bryl Mateusz ŁÓDŹ 205
196 Bryl Patrycja ŁÓDŹ 205
197 Rodak Kordian Łódź 205
198 Rodak Karla Łódź 205
199 Kluka Ryszard Łódź 205
200 Szymor Maciej Łódź 206
201 Siemiątkowska Zofia Smardzew 21
202 Pabiańczyk Bartłomiej Zgierz 3
203 Szczepaniak Iga Zgierz 3
204 Więch Jan Zgierz 3
205 Bujnowski Oskar Aleksandrów Łódzki 3
206 Zając Martyna Zgierz 3
207 Woźniak Michał Łódź 30
208 Miśta Joanna Łódź 35
209 Urbanek Bartłomiej Kolonia Brużyca 4
210 Bodych-Sasin Filip Zgierz
Młody Widzew
4
211 Auksztulewicz Filip Łódź 4
212 Świątkiewicz Klara Łódź 45
213 Ejzert Jan Zgierz 5
214 Wójcicki julian Zgierz 5
215 Dziekoński Szymon Zgierz 5
216 Mateusz Gieraga Zgierz 5
217 Jurczak Wiktor Zgierz 5
218 Tołłoczko Olek Zgierz 5
219 Skalska Zuzanna Zgierz 5
220 Kowalski Michał Zgierz 5
221 Bochniak Mikołaj Zgierz 5
222 Bochniak Nikodem Zgierz 5
223 krzyżowski Adrian Łódź 55
224 Piestrzeniewicz Paweł Łódź 55
225 Szeremeta Jan Dąbrówka-Sowice 6
226 Foks Antek Zgierz 6
227 Pluciński Kajetan Zgierz 6
228 Kosiński Maksymilian Zgierz 6
229 Gajek Hubert Zgierz 6
230 Światły Samuel Zgierz 6
231 Dałek Julek Zgierz 6
232 Pruszynski Nikodem Zgierz 6
233 Durasik Zofia Zgierz 6
234 Durasik Jan Zgierz 6
235 Wojtynek Antonina Zgierz 6
236 Maciągowski Wojciech Zgierz 6
237 Durasik Zofia Zgierz 6
238 Durasik Jan Zgierz 6
239 Brandt Maksymilian ZGIERZ 6
240 Brandt Laura ZGIERZ 6
241 Tomasiewicz Amelia Zgierz 6
242 Dałek Julek Zgierz 6
243 Marciniak Mikołaj ŁAGIEWNIKI NOWE 6
244 Dałek Nikola Zgierz 6
245 Dałek Norbert Zgierz 6
246 Ruda Oliwiera Zgierz 6
247 Rzeżawski Artur Zgierz 6
248 Włodarczyk Maksymilian Zgierz 6
249 Winter Wiktoria Zgierz 6
250 Kubiak Kacper Zgierz 6
251 Kurek ADAM Zgierz 6
252 Kubiak Kacper Zgierz 6
253 Makowczyński Jakub Zgierz 6
254 Furman Joanna Zgierz 6
255 Fiks Maria Zgierz 6
256 Sawicka Aleksandra Zgierz 6
257 Dziedziczak Adam Zgierz 6
258 Lewiak Antoni Zgierz 6
259 Zając Jan Łódź 61
260 Markowski Natan Łódź 61
261 Markowski Natan Łódź 61
262 Sylwestrowicz Paweł Łódź 65
263 Kozik Maksymilian Łódź 65
264 Jakubczyk Maja Łódź 65
265 Karczewski Dawid Łódź 65
266 Szczepanowski Bartosz Łódź 65
267 Kinas Adrian Łódź 65
268 Nowacka Lena Łódź 65
269 Kłys Julia Łódź 65
270 Kofman Amelka Łódź 65
271 Krajewska Aleksandra Łódź 65
272 Skoneczna Alicja Łódź 79
273 Skoneczny Kacper Łódź 79
274 CIECIERSKA JAGODA łódź 79
275 Dul Zofia Łódź 79
276 Dul Antonina Łódź 79
277 Matusiak Filip Zgierz
SNG WILD DUCKS
8
278 Stanionis Laura Zgierz 8
279 Marciniak Jakub Zgierz 8
280 Błachowicz Tola Zgierz 8
281 Rozwenc Alan Zgierz 8
282 Kruk Julia Zgierz 8
283 Matusiak Natalia Zgierz 8
284 Sobczyńska Emilia Zgierz 8
285 Skonieczka Pola Zgierz 8
286 Włodarczyk Mateusz Zgierz 8
287 Ostapinka Bartosz Zgierz 8
288 Jakub Górecki Zgierz 8
289 Kralkowska Lena Zgierz 8
290 WOJTASZEWSKI LEON Zgierz 8
291 Ochej Maja Kamienna 48 8
292 Żebrowska Zuzanna Zgierz 8
293 Nemec Karolina Zgierz 8
294 Cabaj Zuzanna Zgierz 8
295 Łęczycki Alan Zgierz 8
296 Szczerbiak Nikola Zgierz
Szkoła nr8
8
297 Alan Szczerbiak Zgierz 8
298 Gajdowicz Natalia Zgierz 8
299 Kaźmierczak Kordian Zgierz
Muks Zgierz
8
300 Kaźmierczak Kornelia Zgierz 8
301 WIŚNIEWSKI MATEUSZ ZGIERZ
MUKS ZGIERZ
8
302 Krakowski Adam Zgierz
SZKOŁA POSTAWOWA ZGIERZU
8
303 Obiedzinski Stanisław Zgierz 8
304 Obiedzinska Maria Zgierz 8
305 Tkachova Mariya Zgierz 8
306 Zamojska Maria Zgierz 8
307 Kierbedź Antek Zgierz 8
308 Gieras Tymon Zgierz 8
309 Dereczenik Michał Zgierz 8
310 Obreda Katarzyna Zgierz 8
311 Sułkowski Mateusz Zgierz 8
312 Nożewska Agata ZGIERZ 8
313 Furmaniak Natalia Zgierz 8
314 Szymański Radoslaw Zgierz 8
315 Matusiak Karol Zgierz
Boruta zgierz
8
316 Jaskólski Maksymilian Zgierz 8
317 Jadach Jan Zgierz 8
318 Jadach Maria Zgierz 8
319 Krawczyk Amelia Zgierz 8
320 Lewicki Szymon Zgierz 8
321 Kamińska Anna Zgierz
Nie dotyczy
8
322 Pawlak Nikola Zgierz
Sp 8, Zgierz,ul.Boya-Zelenskiego
8
323 Nerga Kaja Zgierz 8
324 Telwikas Anna Zgierz 8
325 Pokrzywa Andrzej Lućmierz 8
326 Foryś Małgorzata Zgierz 8
327 Retelewski Adam Zgierz 8
328 Kubczak Filip Zgierz 8
329 Michalak Milosz Zgierz 8
330 Mocek Pola Jedlicze A 8
331 Nejman Hanna Zgierz 8
332 Paluśkiewicz Laura Łódź 83
333 Świąder Franciszek Łódź 84
334 Świąder Magdalena Łódź 84
335 Jakubczyk Jan Łódź 94
Kobieta Mężczyzna
* pola wymagane

Ta zgoda jest nam potrzebna, abyśmy mogli skontaktować się z Panią/Panem pocztą tradycyjną lub osobiście.
Ta zgoda jest nam potrzebna, abyśmy mogli do Pani/Pana zadzwonić lub wysłać e-mail w celu marketingowym.
Ta zgoda jest nam potrzebna, abyśmy mogli wysyłać informacje handlowe na Pani/Pana komputer/tablet/laptop/telefon.