Powrót

SNG Opening Cup - Turniej Otwarcia Sezonu 2016/2017

24 wrz 2016• Wydarzenia

Wyniki Turnieju Otwarcia Sezonu - SNG Opening Cup 2016. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom - do zobaczenia na kolejnych turniejach.

Dziękujemy partnerom - MINI Premium Arena, Tyger tenis, ERBE Detailing i Powerade

 

Badminton FUN

1.       Andrzej Tomaszewski

2.       Rafał Piotrowski

3.       Radosław Mastalski

4.       Waldemar Gwiazdowski


Badminton Deble

1.       Michał Kikosicki / Adam Bibik

2.       Dominika Cygan / Sandra Miler

3.       Sławomir Barczyk / Robert Kowalczyk

4.       Łukasz Gajowniczek / Bartosz Goździk


Squash Open PFS C

1.       Marcin Ciszewski

2.       Tomasz Kopiec

3.       Radosław Mastalski

4.       Tomasz Krysicki

 

Tenis Open

1.       Paweł Lewandowski

2.       Anna Andrzejewska

3.       Marek Perz

3.       Soboń Łukasz

 

Tenis Open 45+

 

1.        Leszek Kot

2.        Grzegorz Krysiak

3.        Bogusław Werbicki

3.        Marek Karski

 


 

UWAGA!!! Wyniki losowania par turniejowych w poszczególnych grach zamieszczone poniżej w załącznikach na końcu strony.

 

Godziny rozpoczęcia gier w poszczególnych dyscyplinach

Badminton FUN - godz. 8.30

Badminton Deble - godz. 12.00

Squash Open - godz. 9.00

Tenis Open - godz. 9.00

Tenis Open 45+ - godz. 13.00

Bowling - go

dz. 16.00

 

Przypominamy, że między godz. 11.00 a 16.00 zapraszamy uczestników turnieju na prezentację systemu eGym. Pomiędzy grami poznajcie jak działa najnowocześniejszy system treningowy.

 

Partnerzy tegorocznego turnieju:

 

 

 

Jak co roku - (może się powtarzamy, ale to jednak fajne ;-))  zapraszamy na SNG Opening Cup - Turniej otwarcia sezonu 2016/2017.

Termin: 24 września 2016r.

W tym roku mamy dla Was kilka zmian jeśli chodzi o rozgrywane kategorie. Wygląda to tak:

Badminton - kategorie: FUN Open, Deble, Lejdis

Tenis - kategoria Open, Open 45+, Lejdis

Squash kat. C PFS - kategoria Open, junior Open

Bowling - kategoria Open

Zapisać możecie się korzystając z formularza zgłoszeniowego poniżej. Szczegóły dot. udziału w poszczególnych dyscyplinach poniżej. W dniu turnieju zapraszamy też uczestników do zapoznania się z naszą tegoroczną nowością - systemem eGym, który może być doskonałym uzupełnieniem Waszego treningu i przygotowań turniejowych.


Badminton

Turniej zaliczany do klasyfikacji generalnej SNG Bad Grand Slam - sezon 2016/2017.

W tym roku nie rozgrywamy serii PRO (koledzy z PRO mają jednak sporo zobowiązań turniejowych, często w rozjazdach, część kontuzjowana - na razie odpuścimy), ale za to będziemy, zgodnie z oczekiwaniami, postulatami, prośbami i groźbami grali Deble!

W kategorii FUN nie mogą grać byli i obecni zawodnicy - czyli gracze z licencją zawodniczą. Ale w Deblach - bardzo proszę.

W Deblach mogą grać wszyscy - niezależnie od wieku i umiejętności. Można grać

Tak jak w latach ubiegłych całość będzie się odbywać w ramach cyklu czterech turniejów, których zwieńczeniem będzie turniej Masters. Klasyfikację prowadzimy dla kategorii FUN.

Liczymy też na to, że może w tym roku uda nam sie wystartować turniej Lejdis -czekamy na 6 odważnych pań.

W turnieju wezmą udział TYLKO Ci, którzy opłacili wpisowe.

W kategorii FUN w turnieju głównym grają 32 osoby. Jeśli zgłoszeń będzie więcej, to osoby z miejsc  31 i dalszych będą grały eliminacje, które wyłonią pozostałych dwóch zawodników. Jeśli zgłoszeń będzie więcej niż 40 - decyzją sędziego możemy zmienić tabelę turniejową na 64-osobową i do 32 pierwszych osób będziemy dolosowywać zgłoszone później. O kolejności na liście zgłoszeń decyduje data zgłoszeńia i fakt opłacenie udziału w turnieju.

Rywalizacja toczona będzie systemem pucharowym lub pucharowo-grupowym. Decyzja o formie rozgrywek w poszczególnych kategoriach zostanie podjęta po weryfikacji liczby zgłoszonych uczestników.

Sędzią głównym turnieju badmintona jest Robert Kolasa. 

Organizator zapewnia lotki nylonowe Yonex Mavis 2000. Zawodnicy mogą grać lotkami własnymi jeśli wyrazi na to zgodę przeciwnik. O wyborze lotki decyduje kolejność lotek zgodna z regulaminem PZBad


Tenis

Turniej tenisowy jest rzogrywany w kategoriach: Open, Open 45+ oraz Lejdis

Sędzią głównym turnieju tenisowego jest Janusz Niewiadomski (kontakt: 602 638 008). Organizator zapewnia piłki do rozegrania meczów turniejowych.

Rywalizacja toczona będzie systemem pucharowym lub pucharowo-grupowym. Decyzja o formie rozgrywek w poszczególnych kategoriach zostanie podjęta po weryfikacji liczby zgłoszonych uczestników. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, rozgrywki mogą rozpocząć się w piątek o czym będziemy informować uczestników telefonicznie.

W turnieju nie mogą brać udziału zawodnicy i zawodniczki klasyfikowani w rankingu Polskiego Związku Tenisowego poniżej setnego miejsca w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie dotyczy graczy poniżej 12 roku życia).

 


Squash
Sędzią głównym turnieju jest Tomasz Krysicki. Turniej został oficjalnie zgłoszony do kalendarza imprez PFS z rankingiem C.

Aby wziąć udział w turnieju potrzebna jest licencja PFS, którą można bezpłatnie wyrobić na stronie PFS. Wyrobienie licencji jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w turnieju.

Turniej w kat. Open jest rozgrywany systemem pucharowym. W przypadku przegrania meczu, zapewniamy dalsze gry w turniejach "do tyłu". Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi) - każdy mecz do 2 wygranych setów z wyłączeniem meczów finałowych w których gramy do 3 wygranych setów (miejsca 1-4). W turnieju głównym bierze udział 32 zawodników - przy większej liczbie zgłoszeń gramy forrundy.

Turniej w kat. Junior Open jest rozgrywany systemem pucharowym lub systemem grupowo-pucharowym w zależności od liczby zgłoszonych uczestników

Sędziowanie spotkań przez zawodników.

Sędzią głównym turnieju jest Tomasz Krysicki

W przypadku zgłoszenia się ponad 32 zawodników do turnieju Open, w dniu turnieju zostaną przeprowadzone eliminacje. Eliminacje odbędą się w sobotę 19 września o godz. 8.00, lub w przypadku większej liczby zgłoszeń - w piątek 18 września 2016r. po godz. 18.00. Zawodnicy, którzy będą brali udział w eliminacjach zostaną poinformowani telefonicznie o terminie rozgrywanych spotkań.

Z wpisowego pokrywana jest opłata na rzecz PFS w wysokości 10 zł.

Wpłaty wpisowego (do czwartku 22 września 2016r. do godz. 19:00) można dokonać na konto lub w recepcji klubu. Po tym terminie wpłaty wpisowego nie będą przyjmowane na konto a osoby, które się zgłosiły ale nie dokonały wpłaty nie będą brane pod uwagę w losowaniu

 


Bowling
Zawody na kręgielni są prowadzone w jednej kategorii Open bez podziału na kategorie wiekowe. Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W przypadku większej liczby zgłoszeń niż 32, najpierw zostanie przeprowadzona runda kwalifikacyjna, w której każdy zgłoszony zawodnik odda rzuty w ramach 10 rund (frame). Do dalszej gry przejdzie 32 zawodników z największą liczbą punktów, którzy będą kontynuować grę w systemie pucharowym.

Ponieważ w czwartek o godz. 19.00 zostaną zamknięte listy zgłoszeń, po tym terminie chęć udziału w turnieju należy zgłosić bezpośrednio w recepcji turniejowej lub wysyłając maila na adres rezerwacje@nowa-gdynia.pl i podając hasło: bowling oraz imię, nazwisko, dane teleadresowe, adres mailowy, telefon.

 


Zgłoszenia

UWAGA! Minimalna liczba uczestników w każdej kategorii turniejowej - 6 zawodników. Przy liczbie mniejszej niż 6 zawodników w danej dyscyplinie i kategorii (np. Tenis, Open 45+) zawody w danej kategorii nie będą rozgrywane.

Zgłoszenia są przyjmowane poprzez stronę internetową (formularz zgłoszeniowy poniżej), lub w recepcji Centrum Sportu SNG.

Termin zgłoszeń do poszczególnych rozgrywek turniejowych w grach indywidualnych:

Tenis, squash, badminton - 22 września (czwartek) do godz. 12.00 
Bowling - w dniu turnieju 24 września - max. na pół godziny przed planowym rozpoczęciem rozgrywek

Warunkiem wpisania na listę uczestników (poza Bowlingiem) jest opłacenie wpisowego do 22 września do godz. 19.00.

UWAGA!!!! W przypadku większej liczby zgłoszeń w każdej z dyscyplin - sędzia zawodów może zarządzić mecze eliminacyjne w piątek.

Osoby wpłacające przelewem proszone są o przesłanie potwierdzenia przelewu mailem (turnieje@nowa-gdynia.pl) lub faxem 42 714 21 22.
Listy zgłoszonych uczestników są na bieżąco aktualizowane na stronie www.stacjanowagdynia.pl.

 

Plan gier i drabinki turniejowe

Orientacyjne godziny rozpoczęcia rozgrywek w poszczególnych konkurencjach:

- badminton - FUN - godz. 8.30, Deble - godz. 12.00, Lejdis - 13.00
- tenis - godz. 9.00 (kat. Open 45+ - godz. 11.00, kobiet - godz. 13.00) - w przypadku dużej liczby zgłoszeń pierwsze gry zostaną przeprowadzone w piątek
- squash - godz. 9.00 (kat. Open Junior może grać również w piątek)
- bowling - godz. 16.00

Godziny rozpoczęcia mogą ulec zmianie w przypadku większej liczby uczesników.

Drabinki turniejowe i ostateczne godziny rozpoczęcia zawodów w poszczególnych dyscyplinach zostaną podane 23 września ok. godz. 17.00 na stronie internetowej. W przypadku turnieju tenisowego, jeśli zajdzie konieczności rozegrania części spotkań w piątek, informację taką przekażemy uczestnikom telefonicznie lub mailowo w czwartek 22 września. Stosowna informacja zostanie również opublikowana na stronie.


Wpisowe

Tylko opłacenie wpisowego gwarantuje wzięcie udziału w losowaniu.
 

Wpisowe Członkowie SNG

Osoby nie będące
członkami SNG

Squash kat. C PFS (Open)

60 zł ( w tym 10 zł PFS) 70 zł (w tym 10 zł PFS

Squash kat. C PFS (Junior Open)

30 zł (w tym 10 zł PFS) 40 zł (w tym 10 zł PFS)

Tenis (Open, 45+, Lejdis)

50 zł 60 zł

Badminton (FUN, Lejdis)

40 zł 50 zł

Badminton (Deble)

40 zł (w przypadku udziału
również w singlu - 30 zł)

50 zł (w przypadku udziału
również w singlu - 40 zł)

Bowling

30 zł

40 zł

 

Konto na które należy przelewać wpisowe:
Stacja Nowa Gdynia Sp. z o.o.
nr konta: BRE Bank o/Łódź 21 1140 1108 0000 5497 7900 1012
W temacie: SNG Turniej Otwarcia Sezonu, nazwa dyscypliny + kategoria , nazwisko i imię.

 

Players party, czyli to na co tygrysy lubią najbardziej.

Nie po to wszyscy harują jak woły na kortach i boiskach, żeby później nie otrzymać zasłużonej nagrody w formie napojów różnych, mięsiw i nagród rzeczowych. Czyli na zakończenie turnieju zapraszamy na players party - tradycyjnie grill oraz dekorację medalową.

 

Nagrody

Dla finalistów przygotowaliśmy pamiątkowe stautetki (dla zwycięzców), medale i dyplomy.

Jak nowogdyńska tradycja nakazuje, nagrody rzeczowe będziemy dystrybuować wśród wszystkich uczestników turnieju. Niezależnie od wyniku w turnieju - każdy ma szansę. Warunkiem odebrania nagrody jest obecność na grillu. Dodatkowo nagrody otrzymują najmłodszy i najstarszy uczestnik turnieju.

Badminton Fun
Lp. Nazwisko Imię Miasto Opłata
1 Hertel Michał Łódź
SNG
Tak
2 Kubiak Jacek Zgierz Tak
3 Barczyk Sławomir Łódź Tak
4 Piotrowski Rafał Łódź Tak
5 Pisarski Michał Łódź
SNG
Tak
6 Kasprowicz Tomasz Łódź Tak
7 Grabarczyk-Żalobny Rafał Łódź Tak
8 Kowalski Sławomir Łódź Tak
9 Tomaszewski Andrzej Łódź Tak
10 Kopiec Tomasz łódź
AMG
Tak
11 Dolniak Robert Łódź Tak
12 Nowak Przemysław Łódź Tak
13 Grzejszczak Grzegorz Łódź Tak
14 Mastalski Radosław Łódź Tak
15 Li Wangtian Łódź
SNG
Tak
16 Gwiazdowski Waldemar Pabianice Tak
17 Wróbel Marcin Piotrków Trybunalski Tak
18 Ostojski Michal Wlodzimierzow Tak
19 Borowski Robert Łódź Tak
20 Winiarski Tomasz Łódź Tak
21 Hołowacz Mirosław Bielsko-Biała Tak
22 Kowalczyk Robert Łódź Nie
23 Bibik Robert Łódź Nie
24 Sułkowska Ewa Łódź Nie
Badminton Deble
Lp. Nazwisko Imię Miasto Opłata
1 Kasprowicz Tomaszewski Łódź Tak
2 Miler Sandra Dominika Cygan Piotrków Trybunalski Tak
3 Kopiec Mastalski lodz
amg
Nie
4 Robert Kowalczyk Sławomir Barczyk Łódz Nie
5 R.Piotrowski W.Gwiazdowski Łódź Nie
6 Bibik Robert Bibik Krzysztof Łódź Nie
7 Karska Pyć Łódź
Łódź
Nie
8 Drobnik Jolanta Drobnik Krzysztof Łódź Nie
9 B.Goździk Ł.Gajowniczek Łódź Nie
10 Bibik Kikosicki Łódź Nie
11 Kraszewski Olszta Łódź Nie
12 Woskresiński Woskresińska Łódź
SNG
Nie
Tenis Open
Lp. Nazwisko Imię Miasto Opłata
1 Jańczak Mateusz Łódź
SNG
Tak
2 Legęć Damian Zgierz Tak
3 Ogorzałek Maksymilian Łódź
UKS 44
Tak
4 Koźmińska Dorota Łódź
Klub Młodych Matek :)
Tak
5 Grzelak Adam Łódź
Klub Niewyspanych Ojców
Tak
6 Perz Marek Łódź
SNG
Nie
7 Szrajber Marcin Łódź
SNG
Nie
8 Soboń Adam Łódź Nie
9 Soboń Łukasz Lodz Nie
10 Garwacki Maciej LODZ
Grabina Tennis Academy
Nie
11 Andrzejewska Anna Łódź Nie
12 Andrzejewski Filip Łódź Nie
13 Jędrzejczak Bartek Łódź Nie
14 Bastida Waldo Łódź
Winners
Nie
15 lewandowski paweł zduńska wola Nie
Tenis Open 45+
Lp. Nazwisko Imię Miasto Opłata
1 Bobka Jacek Łódź Tak
2 Niewiadomski Janusz Łódź
SNG
Nie
3 Marliński Arek Łódź
SNG
Nie
4 Werbicki Bogusław Łódż Nie
5 Karski Marek Zgierz Nie
6 Krysiak Grzegorz Łódź Nie
7 Węgrzyński Tomasz łódź
N/A
Nie
Tenis Lejdis
Lp. Nazwisko Imię Miasto Opłata
Squash Open kat. C
Lp. Nazwisko Imię Miasto Opłata
1 Rosiak Robert Pabianice 1433 Tak
2 Majsik Robert Zgierz 1605 Tak
3 Kopiec Tomasz ŁÓDŹ
AMG
176 Nie
4 Piątkowski Marcin Łódź 413 Nie
5 Tarsalewski Rafał Pabianice 565 Tak
6 Polinceusz Dariusz Piotrków Trybunalski 624 Tak
7 Olkowicz Radosław Łódź
Deloitte Digital
743 Tak
8 Krysicki Tomasz Zgierz
SNG
839 Nie
9 Ciszewski Marcin Łódź
Energym
88 Nie
10 Wyrzykowski Robert Zgierz
SNG
914 Tak
11 Mastalski Radosław Łódź 9999 Tak
12 Zduńczyk Mariusz Rąbień AB 9999 Tak
13 Wesołowski Robert Łódź 9999 Tak
14 Wojcieszek Wojciech Łódź 9999 Nie
15 Łopata Radosław Kutno 9999 Nie
Bowling Open
Lp. Nazwisko Imię Miasto Opłata
1 Czapliński Adam Łódź Tak
2 Hertel Justyna Łódź Tak
3 Błaszczyk Sandra Łask Tak
4 Błaszczyk Anna Łask Tak
5 Błaszczyk Arkadiusz Łask Tak
6 Garczyński Wiktor Łódź Tak
7 Ciesielska Roksana Łódź Tak
8 Legęć Dariusz Zgierz Tak
9 Jawor Marcin Zgierz Tak
10 Grabds Sebastian Zgierz Nie
11 Gajda Mariusz ZGIERZ Nie
12 Sławiński Igor Łódź Nie
13 Wiaderkiewicz Artur Łódź Nie
Squash Junior Open
Lp. Nazwisko Imię Miasto Opłata
Badminton Fun

Wyniki

Badminton Deble
Tenis Open
Tenis Open 45+
Tenis Lejdis
Squash Open kat. C
Bowling Open
Squash Junior Open