Powrót

Siła Kobiecości

27 maj 2023• Wydarzenia
Niewątpliwie, kobiety mają wielką siłę, drzemiącą w każdej z osobna. Niektóre bardzo dobrze ją rozumieją i z niej korzystają, inne dopiero raczkują w jej odkrywaniu. Dlatego serdecznie zapraszamy na warsztaty „Siła kobiecości” które poprowadzi Katarzyna Żbikowska- doradca piękna i trener personalny.

Warsztaty dla kobiet to doskonała okazja, aby zadbać o siebie i nauczyć się nowych trików związanych z pielęgnacją urody. Warsztaty zaplanowane na 27 maja ( godzina 12:30) to wydarzenie, które skupi się na tematach takich jak pielęgnacja skóry i prosty, szybki makijaż.

Dla wielu, zabiegi kosmetyczne to relaks i odprężenie, a także sposób na poprawienie samopoczucia, dlatego na warsztatach każda z Pań będzie mogła zadbać o dłonie wykonując na nich zabieg odmładzający i odżywczy, dokonać metamorfozy, dowiedzieć się jak powiększyć oczy i usta bez zabiegów chirurgicznych i kwasów, jak idealnie dobrać podkład, jak zmniejszyć widoczność zmarszczek, jakie są fakty i mity w pielęgnacji skóry. Ponadto każda z Pań nauczy się poprawnie malować usta i będzie mogła dowiedzieć się co ich kształt mówi o osobowości. Podczas warsztatów każdy będzie mógł przetestować kosmetyki luksusowej amerykańskiej marki Mary Kay oraz wziąć udział w konkursie z nagrodami.


Koszt warsztatów to 40 zł, a ilość miejsc ograniczona ( 30 osób), dlatego im szybciej się zgłosicie i opłacicie uczestnictwo, tym zagwarantujecie sobie świetną zabawę i dozę wiedzy.

Na Warsztatach nie honorujemy wejść z:
- umów
- karnetów
- kart partnerskich


Zapisać się można do 25 maja lub do wyczerpania miejsc w formularzu poniżej, a dokonać opłaty w recepcji obiektu lub przelewem na konto, w tytule wpisując „Siła Kobiecości”

Nr konta: 21 1140 1108 0000 5497 7900 1012, (po wypełnieniu formularza, należy w przeciągu 2 dni dokonać opłaty za warsztaty).


Zrób prezent swojej mamie z okazji jej święta i spędźcie miło razem czas! Zabierz koleżankę, siostrę, córkę i odkryjcie tajniki pielęgnacji urody.
Siła Kobiecości
Lp. Nazwisko Imię Miasto Opłata
Kobieta Mężczyzna
* pola wymagane

Ta zgoda jest nam potrzebna, abyśmy mogli skontaktować się z Panią/Panem pocztą tradycyjną lub osobiście.
Ta zgoda jest nam potrzebna, abyśmy mogli do Pani/Pana zadzwonić lub wysłać e-mail w celu marketingowym.
Ta zgoda jest nam potrzebna, abyśmy mogli wysyłać informacje handlowe na Pani/Pana komputer/tablet/laptop/telefon.