Opis stanowiska:
- praca w niepełnym wymiarze czasu
- czuwanie nad bezpieczeństwem osób korzystających z pływalni
- udzielanie pierwszej pomocy
- kontrola stanu urządzeń oraz sprzętu zapewniającego bezpieczeństwo osób przebywających na terenie pływalni
- bieżące prowadzenie dziennika pracy oraz innych wymaganych dokumentów

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- posiadanie odpowiednich uprawnień do samodzielnej pracy
- zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie KPP
- dodatkowo możliwość prowadzenia zajęć Aqua Fitness i nauki pływania dla posiadających uprawnienia

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz premie
- atrakcyjny pakiet socjalny

Ofertę zawierającą CV i list motywacyjny wraz z kodem ref.: SNG/RAT w tytule e-maila prosimy przesłać na adres: praca@nowa-gdynia.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Zgodnie z Kodeksem pracy możemy przetwarzać następujące dane osobowe kandydatów do pracy: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe.

Jeżeli zamierzasz poza informacjami wyżej wskazanymi przekazać nam dodatkowe dane o sobie, wysyłając je na adres firmy, to poprzez kliknięcie przycisku Wyślij udzielasz dobrowolnej zgody na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych przez Stację Nową Gdynię sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko.

Przekazanie dodatkowych danych o sobie jest dobrowolne i zależy wyłącznie od Twojej woli - jeżeli nie chcesz, aby te dane były przetwarzane przez Stację Nową Gdynię sp. z o.o., prosimy o niezamieszczanie ich w przesyłanym CV.

Wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgoda może zostać cofnięta w dogodny sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości z wnioskiem o cofnięcie zgody na adres email, jak również za pośrednictwem innych środków porozumiewania się na odległość lub listownie na adres siedziby Stacji Nowa Gdynia sp. z o.o..

Administratorem danych osobowych będzie Stacja Nowa Gdynia sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, NIP 726 -23-15-435 , REGON 472279634 , adres: 91-421 Łódź ul. Jana Kilińskiego 2.

Dane kontaktowe do Administratora danych : STACJA NOWA GDYNIA SP. Z O.O. a) adres: 95-100 Zgierz ul. Sosnowa 1 b) tel.: 0-42/ 714 21 21

Podane w dokumentach aplikacyjnych dane osobowe, o których mowa w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy (tj. imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe, inne niż dane wskazane w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy (tj. inne niż: imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji - na podstawie wyrażonej zgody czyli na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji na wybrane stanowisko lub do czasu odwołania zgody.