Fitness & Gym

Ponad 100 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Idź do strefy

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Aktualności Zobacz wszystkie

 

W Galerii SNG pojawią się w najbliższy piątek prace uczniów bernardyńskiego liceum i szkoły podstawowej. Wszystkie powstały podczas zajęć lekcyjnych prowadzonych przez panią Marzenę Bączak, nauczycielkę przedmiotów artystycznych, która opowie o swoim modelu kształcenia plastycznego. Warto dodać, że wśród absolwentów bernardyńskich szkół jest również wielu studentów łódzkiej ASP. Początek wernisażu w piątek, 11 października o 18.00. Zapraszamy.

 

Razem z Ancymondo spraszamy wszystkie urwisy do nowo otwartej wyjątkowej figlostrefy, która jest dosłownie na przeciwko SNG...;)

 

Pani Krystyna Raczkiewicz ze swoją wystawą "Ścieżki koloru" wprowadzi 14. czerwca w przestrzeń Art Galerii SNG więcej światła i koloru - wernisaż w piątek o godzinie 18:00. Wstęp wolny!

 

Z okazji 21. rocznicy utworzenia Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi w naszej galerii swoje prace pokażą wykładowcy i dyplomanci Wydziału Sztuk Pięknych i Projektowych. Zapraszamy w najbliższy piątek o 18:00. Wstęp wolny!

 

Takie wieczory nazywały się kiedyś spotkaniem z ciekawym człowiekiem. Maciej Gnyszka jest poetą, niedawno wydał bibliofilski tom zatytułowany "Pierwsze wiersze". Ale jest też autorem książek poświęconych networkingowi i przedsiębiorczości, założycielem Towarzystw Biznesowych oraz agencji fundraisingowej Gnyszka Fundraising Advisors. Prowadzi tez kanał "Gnyszka wyciska", w którym jako dociekliwy dziennikarz ekonomiczny rozmawia z biznesmenami. Spotkanie organizuje SNG Kultura. Zapraszamy.

Grafik na dzisiaj31 sty 2023