Fitness & Gym

Ponad 100 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Idź do strefy

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy

Coś dla duszy, nie tylko ciała...

Stacja Nowa Gdynia udostępnia artystom plastykom przestrzeń do prezentacji twórczości oraz organizuje spotkania z ludźmi pióra. Na terenie Stacji Nowa Gdynia miało miejsce wiele ważnych i ciekawych wydarzeń prezentujących różne oblicza współczesnej sztuki. Gośćmi byli, są i będą poeci, prozaicy, publicyści, dziennikarze, naukowcy, malarze, rzeźbiarze, witrażyści, graficy, akwareliści, fotograficy, scenarzyści, reżyserzy, aktorzy, satyrycy i twórcy ludowi. Prace eksponowane są w obszernych przestrzeniach obiektu.

Wszelkie informacje na temat przeszłych, obecnych i przyszłych wydarzeń kulturalnych w Stacji Nowa Gdynia znajdziecie Państwo na stronie sngkultura.pl. Na tej witrynie znajduje się również blog Piotra Groblińskiego - poety i publicysty, od lat współpracującego z SNG, gospodarza wernisaży i prowadzącego spotkania literackie. Zachęcamy do lektury i dyskusji na tematy poruszane przez Piotra w felietonach.

 
Relacje z ostatnich wydarzeń:

Wernisaż wystawy "Ścieżki koloru" Krystyny Raczkiewicz - czerwiec 2019 - kliknij tutaj

Wernisaż wystawy "Sport w grafice" Henryka Płóciennika- kwiecień 2018r. - kliknij tutaj

 

 

Aktualności Zobacz wszystkie

 

Wernisaż Marty Kołodziej.

 

Zapraszamy dzieciaki w wieku od 6 do 12 roku życia na wymarzone #ancywakacje w Stacji Nowa Gdynia i Ancymondo. Zapisujcie się Urwisy!

 

Zapraszamy dzieciaki w wieku od 6 do 12 roku życia na wymarzone #ancywakacje w Stacji Nowa Gdynia i Ancymondo. Zapisujcie się Urwisy! #NAJSPORTOWSZEKOLONIEWMIEŚCIE

 

Wystawa nosi tytuł "10 lat mojego malarstwa" i podsumowuje dorobek artystki z lat 2009-2019. Zapraszamy w piątek 14 lutego o godzinie 18:00 - wstęp wolny!

 

W niedzielę, 23 lutego o godz. 16:00 zapraszamy na premierę książki Piotra Groblińskiego - "Wanna na wydaniu". To zbiór wybranych felietonów, które ukazywały się na przestrzeni ostatnich kilku lat na stronie www.sngkultura.pl. Spotkanie poprowadzi prof. Tomasz Bocheński

Grafik na dzisiaj20 maj 2024