Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - komfort i jakość

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy
Plan turniejów 2016/2017

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Trenerzy personalni

Poszukujesz trenera personalnego z doświadczeniem, kwalifikacjami oraz odpowiednim podejściem? Stacja Nowa Gdynia zapewnia opiekę trenerów i instruktorów, którzy będą wspierać każdego w drodze do lepszej sylwetki i zdrowego stylu życia. Zapisz się na zajęcia i przekonaj się, jak przyjemna i efektywna może okazać się ta współpraca.

Martyna Bielawska Poznaj lepiej instruktora

Studentka pedagogiki ze specjalnością: kultura fizyczna i zdrowotna na UŁ. Aktualna reprezentantka Polski w trójskoku. Finalistka Mistrzostw Świata i Europy w trójskoku i skoku wzwyż. Posiada kwalifikacje zawodowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością: kulturystyka. W SNG prowadzi (…)

Bielawska Martyna
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING, TRENER PERSONALNY

Karolina Fryt-Rybicka Poznaj lepiej instruktora

Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego UŁ. Instruktorka fitness, cyclingu i aquaerobiku. Uczestniczka, a nawet prezenterka wielu konwencji i szkoleń: m in. IFAA, OPEN MIND (Basic Aerobic Instruktor, Bosu, Aerobox, Aqua Aerobic) i SCHWINN Cycling, Walking Programe Instructor. Trener (…)

Fryt-Rybicka Karolina
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING, TRENER PERSONALNY

Ewa Kaźmierczak Poznaj lepiej instruktora

Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Nauczyciel mianowany. Trener Gimnastyki Artystycznej a także Instruktor Fitness i Piłki Siatkowej. Trener personalny. Ewa pasjonuje się jazdą na rowerze oraz gimnastyką korekcyjną. Pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. (…)

Kaźmierczak Ewa
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING, TRENER PERSONALNY

Maciej Maciejewski Poznaj lepiej instruktora

Absolwent Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Uniwersytecie Łódzkim. Reprezentant Polski w rugby, uczestnik Mistrzostw Świata i Europy, trzykrotny mistrz i czterokrotny wicemistrz Polski z zespołem Budowlani Łódź. Trener rugby, instruktor rekreacji ruchowej, specjalista wszechstronnego (…)

Maciejewski Maciej
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, TRENER PERSONALNY

Tomasz Ziętara Poznaj lepiej instruktora

Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego UŁ, absolwent Resocjalizacji na WSP. Sędzia piłki nożnej ŁZPN. Dyplomowany trener personalny, instruktor kulturystyki PAS. Ukończył szkolenia treningu funkcjonalnego z użyciem Kettlebells i piłki lekarskiej, Functional Movement System - ocena (…)

Ziętara Tomasz
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, TRENER PERSONALNY

Więcej w SNG

Mamy przyjemność być bazą treningową dla wyróżniających się młodych zawodników. Poznajcie sportowe bio Ady Sosnowskiej, Kacpra Dworaka i Michała Kikosickiego.
Więcej
Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Dwudziestu najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Martyna Bielawska


Czytaj
Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Maciej Maciejewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj