Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - komfort i jakość

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy
Plan turniejów 2016/2017

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Fitness & Gym

Martyna Bielawska Poznaj lepiej instruktora

Studentka pedagogiki ze specjalnością: kultura fizyczna i zdrowotna na UŁ. Aktualna reprezentantka Polski w trójskoku. Finalistka Mistrzostw Świata i Europy w trójskoku i skoku wzwyż. Posiada kwalifikacje zawodowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością: kulturystyka. W SNG prowadzi (…)

Bielawska Martyna
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING, TRENER PERSONALNY

Prowadzi zajęcia: FITNESS

Przemysław Danowski Poznaj lepiej instruktora

Prowadzi zajęcia: FITNESS

Weronika Daszkowska Poznaj lepiej instruktora

Studentka Architektury na Politechnice Łódzkiej, od dziecka jednak związana z tańcem i sportem. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć ogólnopolskich z zakresu tańca sportowego. Swoją miłość do tańca i aktywności fizycznej przenosi na salę fitness gdzie stara się zarażać innych swoją (…)

Daszkowska Weronika
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Karolina Fryt-Rybicka Poznaj lepiej instruktora

Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego UŁ. Instruktorka fitness, cyclingu i aquaerobiku. Uczestniczka, a nawet prezenterka wielu konwencji i szkoleń: m in. IFAA, OPEN MIND (Basic Aerobic Instruktor, Bosu, Aerobox, Aqua Aerobic) i SCHWINN Cycling, Walking Programe Instructor. Trener (…)

Fryt-Rybicka Karolina
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING, TRENER PERSONALNY

Artur Grabowski Poznaj lepiej instruktora

Dyplomowany instruktor kulturystyki (PAS) od 2012 roku, a od 2005 roku związany przede wszystkim z treningami siłowymi. Poza siłownią interesuje się sportami walki - tajskim boksem i Swego czasu grał też sporo w koszykówkę.

Grabowski Artur
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING

Tomasz Grzeliński Poznaj lepiej instruktora

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego . Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego. Od wielu lat prowadzi treningi personalne, instruktor fitness i rekreacji ruchowej. Prezenter i szkoleniowiec Międzynarodowej Szkoły Fitness IFAA Polska. Uczestnik wielu konwencji i szkoleń takich jak Aqua Aerobic, (…)

Grzeliński Tomasz
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Magdalena Jakiel Poznaj lepiej instruktora

Instruktor Power&Flow i Power Deep Work

Jakiel Magdalena
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS

Maciej Jaraszkiewicz Poznaj lepiej instruktora

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności hatha joga. Dla niego joga to przede wszystkim wszechstronna aktywność fizyczna, która pozwala na uruchomienie wszystkich, czasem zapomnianych w życiu codziennym partii mięśni. W zajęciach najważniejsze jest dla niego aby uczniowie (…)

Jaraszkiewicz Maciej
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Ewa Kaźmierczak Poznaj lepiej instruktora

Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Nauczyciel mianowany. Trener Gimnastyki Artystycznej a także Instruktor Fitness i Piłki Siatkowej. Trener personalny. Ewa pasjonuje się jazdą na rowerze oraz gimnastyką korekcyjną. Pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. (…)

Kaźmierczak Ewa
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING, TRENER PERSONALNY

Krzysztof Kaźmierczak Poznaj lepiej instruktora

Kaźmierczak Krzysztof
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Anna Kozarzewska Poznaj lepiej instruktora

Od kilkunastu lat pasjonatka fitness, a od 2009 roku również instruktorka. Od tego czasu sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Ukończyła szereg szkoleń min. w Open Mind, IFAA itd, takie jak np. Aerobox, Indoor Cycling, TMT, Bosu, Body Ball, Stretching, Aqua Aerobic czy (…)

Kozarzewska Anna
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING

Ola Ledzion Poznaj lepiej instruktora

Certyfikowany Nauczyciel Jogi Metody Iyengara ® w stopniu Intermediate Junior I. Posiada państwowy dyplom instruktora Hatha Yogi wydany przez MENiS. Regularnie uczestniczy w warsztatach pogłębionej praktyki, prowadzonych przez nauczycieli z Polski i zagranicy: Ritę Keller, Corin Biria, Lois (…)

Ledzion Ola
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Maciej Maciejewski Poznaj lepiej instruktora

Absolwent Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Uniwersytecie Łódzkim. Reprezentant Polski w rugby, uczestnik Mistrzostw Świata i Europy, trzykrotny mistrz i czterokrotny wicemistrz Polski z zespołem Budowlani Łódź. Trener rugby, instruktor rekreacji ruchowej, specjalista wszechstronnego (…)

Maciejewski Maciej
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, TRENER PERSONALNY

Mateusz Matusiak Poznaj lepiej instruktora

Magister wychowania fizycznego, absolwent UŁ, instruktor rekreacji ruchowej, pływania, aqua fitness i snowboardu. Mateusz od 8 lat w SNG prowadzi naukę i doskonalenie pływania indywidualnie oraz grupowo. Kierownik wypoczynku placówek młodzieżowych i obozów wędrownych. Swoich klientów (…)

Matusiak Mateusz
Prowadzi zajęcia: AQUA FITNESS, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING, NAUKA PŁYWANIA

Piotr Milbrandt Poznaj lepiej instruktora

Nauczyciel w Centrum Sportu PŁ. Trener personalny i specjalista korekcji sylwetki opartej na treningu core, stabilizacji i stretchingu. Niemal 20-sto letnie doświadczenie pozwala mu prowadzić każdy rodzaj treningu indywidualnego. Piotr jest również trenerem przygotowania motorycznego. Obecnie (…)

Milbrandt Piotr
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Martyna Naziemiec Poznaj lepiej instruktora

Instruktorka wszechstronna i roztańczona. W SNG prowadzi Zumbę, zajęcia Fitness Kids w przeróżnych formach i gorące Aqua Latino. Cierpliwa i kreatywna.

Naziemiec Martyna
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Ewa Neubart Poznaj lepiej instruktora

Ceniony fizjoterapeuta z długoletnim stażem zdobytym w placówkach medycznych i sportowych. Doświadczony metodyk i szkoleniowiec. Twórca autorskiego programu „Zdrowy Kręgosłup” i „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Ma bogaty warsztat pracy zdobyty na wielu stażach i szkoleniach w kraju (…)

Neubart Ewa
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Anna Salamon Poznaj lepiej instruktora

Studentka pedagogiki ze specjalizacją: kultura fizyczna i zdrowotna na UŁ. Dyplomowana instruktorka Aerobik&Step Licencja B Akademii IFAA Polska, OM Body Instructor - formy wzmacniające, instruktorka Indoor Walking i Bronze Level Schwinn Cycling Instructor. Na co dzień asystentka ds. komunikacji (…)

Salamon Anna
Prowadzi zajęcia: FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING

Martyna Sencerek Poznaj lepiej instruktora

Studentka Psychologii na UŁ, od dziecka związana z tańcem, od 2010 roku z fitnessem. Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej (Centrum Ruchu Olimpijka). Uczestniczka konwencji fitness. Instruktor Indoor Cycling (Dyplom: ICB Basic Level) oraz Indoor Walking. Uprawia skoczny i bardzo intensywny (…)

Sencerek Martyna
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING

Nikolina Stefaniak Poznaj lepiej instruktora

Studentka ostatniego roku Pedagogiki ze specjalnością Kultura Fizyczna i Zdrowotna na Uniwersytecie Łódzkim. Instruktor Aqua Fitness od 2011. Instruktorka spinningu oraz Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością: fitness - nowoczesne formy gimnastyki. W SNG prowadzi wszystkie (…)

Stefaniak Nikolina
Prowadzi zajęcia: AQUA FITNESS, FITNESS, NAUKA PŁYWANIA

Sylwia Stefaniak Poznaj lepiej instruktora

Absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu - Pedagogika Uniwersytetu Łódzkiego. 0d ponad 10 lat pracuje jako instruktor fitness. Uczestniczka szkoleń Open Mind i licznych konwencji Nike, IFAA, Open Mind. Instruktor Zumba Fitness i Indoor Walking. Uwielbia zajęcia taneczne i step. Ta dziewczyna jest (…)

Stefaniak Sylwia
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Krzysztof Sylwestrzak Poznaj lepiej instruktora

Prowadzi zajęcia: FITNESS

Agnieszka Szubert Poznaj lepiej instruktora

Absolwentka Zarządzania i Marketingu WSK w Łodzi. Zafascynowana aktywnym trybem życia, realizująca swoje marzenia na sali fitness. Dd 2011 roku pracuje jako instruktor fitness. Dyplomowany trener personalny. Uczestniczka wielu szkoleń: - IFAA, Open Mind, Centrum Ruchu Olimpijka, Centrum (…)

Szubert Agnieszka
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS

Małgorzata Tomczyk Poznaj lepiej instruktora

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej w specjalnosci hatha-joga oraz instruktorka medytacji. Uczestniczka wielu szkolen, warsztatów i kursów; wciaz podnosi kwalifikacje, aby swoim uczniom przekazywac nie tylko rzetelna wiedze, ale równiez pomóc w przypadku problemów zdrowotnych. (…)

Tomczyk Małgorzata
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Rafał Waliszewski Poznaj lepiej instruktora

Absolwent szkoły muzycznej. Od kilku lat zafascynowany gorącymi stylami tańców południa. Salsa, reggaeton i dancehall to jego wielka pasja. Jako instruktor Zumba®Fitness chce w pełni przekazać radość, energię i przyjemność płynącą z tych nieskomplikowanych choreograficznie zajęć.

Waliszewski Rafał
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Paweł Wlazło Poznaj lepiej instruktora

Magister WFiZ UŁ. Pracownik Centrum Sportu Sportu Politechniki Łódzkiej. Instruktor pilates londyńskiej szkoly Michaela Kinga i Body Art u międzynarodowego prezentera Roberta Steinbachera. Instruktor Nordic Walking, io- ball, silver level schwinn cycling instructor. Uczestnik wielu konwencji, (…)

Wlazło Paweł
Prowadzi zajęcia: FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING

Anna Wojcieszek Poznaj lepiej instruktora

Instruktorka Fitness od 2002 roku, Międzynarodowy Prezenter i Szkoleniowiec Fitness, była Tancerka i Choreograf. W latach 2010-2013 międzynarodowy szkoleniowiec programów treningowych Reebok Jukari, od 2013 roku trenerka Reebok University (aktualna nazwa Fitness University). Pomysłodawczyni (…)

Wojcieszek Anna
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS

Wojciech Wróblewski Poznaj lepiej instruktora

Zawsze uśmiechnięty i gotowy do walki o Twoje cele treningowe instruktor Spinning Star 1, cały czas poszerzający swoją wiedzę w wielu szkoleniach dodatkowych (24pkt Star). Uczestnik wielu konwencji, maratonów oraz warsztatów.. Pasjonat sportu w każdej postaci. Ciekawostka - z wykształcenia (…)

Wróblewski Wojciech
Prowadzi zajęcia: INDOOR CYCLING-WALKING

Paweł Zbieżak Poznaj lepiej instruktora

Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego Uniwersytetu Łódzkiego. Dyplomowany trener personalny, instruktor kulturystyki, Nordic Walking, Schwinn Cycling Silver Level Instructor a także sędzia piłkarski ŁZPN. Trener przygotowania motorycznego w tenisie Polskiego Związku Tenisowego. (…)

Zbieżak Paweł
Prowadzi zajęcia: INDOOR CYCLING-WALKING

Tomasz Ziętara Poznaj lepiej instruktora

Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego UŁ, absolwent Resocjalizacji na WSP. Sędzia piłki nożnej ŁZPN. Dyplomowany trener personalny, instruktor kulturystyki PAS. Ukończył szkolenia treningu funkcjonalnego z użyciem Kettlebells i piłki lekarskiej, Functional Movement System - ocena (…)

Ziętara Tomasz
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, TRENER PERSONALNY

Więcej w SNG

Mamy przyjemność być bazą treningową dla wyróżniających się młodych zawodników. Poznajcie sportowe bio Ady Sosnowskiej, Kacpra Dworaka i Michała Kikosickiego.
Więcej
Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Dwudziestu najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Martyna Bielawska


Czytaj
Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Maciej Maciejewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj