Fitness & Gym

Ponad 100 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - realizuj cele!

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy
Amatorska Liga Badmintona 2019_2020

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Fitness & Gym

Adrian Bołdowicz Poznaj instruktora

Trener Personalny, instruktor, sportowiec od 1998r. Wicemistrz Polski w tańcu break dance. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne. Wrażliwy i serdeczny człowiek. Pomaga dzieciom i dorosłym zrozumieć swoje ciało i zmienić przyzwyczajenia. Zadeklarowany wegetarianin.

Bołdowicz Adrian
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, INDOOR CYCLING-WALKING, SIŁOWNIA, TRENER PERSONALNY

Weronika Daszkowska Poznaj instruktora

Od dziecka związana z tańcem i sportem. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć ogólnopolskich z zakresu tańca sportowego. Swoją miłość do tańca i aktywności fizycznej przenosi na salę fitness gdzie stara się zarażać innych swoją energią i potrzebą ruchu. Dyplomowany Instruktor (…)

Daszkowska Weronika
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Karolina Fryt Poznaj instruktora

Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego UŁ. Instruktorka fitness, cyclingu i aquaerobiku. Uczestniczka, a nawet prezenterka wielu konwencji i szkoleń: m in. IFAA, OPEN MIND (Basic Aerobic Instruktor, Bosu, Aerobox, Aqua Aerobic) i SCHWINN Cycling, Walking Programe Instructor. Trener (…)

Fryt Karolina
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING, TRENER PERSONALNY

Tomasz Grzeliński Poznaj instruktora

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego . Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego. Od wielu lat prowadzi treningi personalne, instruktor fitness i rekreacji ruchowej. Prezenter i szkoleniowiec Międzynarodowej Szkoły Fitness IFAA Polska. Uczestnik wielu konwencji i szkoleń takich jak Aqua Aerobic, (…)

Grzeliński Tomasz
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Magdalena Jakiel Poznaj instruktora

Instruktor Power&Flow i Power Deep Work w Stacji Nowa Gdynia. Wielbicielka ekstremalnego wysiłku o niewyczerpanych pokładach energii. Uczestniczka wielu szkoleń, o dużej wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania. Dyplomowany i wszechstronny trener personalny.

Jakiel Magdalena
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS

Anna Karwala Poznaj instruktora

Ukończyła Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi w kierunku dietetyk oraz kształciła się podyplomowo w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Od pięciu lat pracuje aktywnie w zawodzie pomagając zmieniać nawyki żywieniowe. Jest psychodietetykiem, dietetykiem wieku (…)

Karwala Anna
Prowadzi zajęcia: FITNESS, SIŁOWNIA

Ewa Kaźmierczak Poznaj instruktora

Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Nauczyciel mianowany. Trener Gimnastyki Artystycznej a także Instruktor Fitness i Piłki Siatkowej. Trener personalny. Ewa pasjonuje się jazdą na rowerze oraz gimnastyką korekcyjną. Pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. (…)

Kaźmierczak Ewa
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING, TRENER PERSONALNY

Krzysztof Kaźmierczak Poznaj instruktora

Nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa z 10 letnim stażem. Magister pedagogiki terapeutycznej z rehabilitacją ruchową. Doświadczony ratownik WOPR i instruktor pływania. Kilkukrotny uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski w ergometrze wioślarskim i unihokeju. W SNG (…)

Kaźmierczak Krzysztof
Prowadzi zajęcia: FITNESS, NAUKA PŁYWANIA

Iga Kowalska Poznaj instruktora

Sprinterka i płotkarka z wieloletnim doświadczeniem. Reprezentantka województwa łódzkiego i złota medalistka w zawodach skali krajowej i międzynarodowej. Ze sportem związana od 9 roku i nic nie wskazuje na to by cokolwiek się zmieniało. Trener personalny i instruktor fitness. Swój ogrom (…)

Kowalska Iga
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS

Anna Kozarzewska Poznaj instruktora

Od kilkunastu lat pasjonatka fitness, a od 2009 roku również instruktorka. Od tego czasu sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Ukończyła szereg szkoleń min. w Open Mind, IFAA itd, takie jak np. Aerobox, Indoor Cycling, TMT, Bosu, Body Ball, Stretching, Aqua Aerobic czy (…)

Kozarzewska Anna
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING

Ola Ledzion-Sharma Poznaj instruktora

Certyfikowany Nauczyciel Jogi Metody Iyengara ® w stopniu Intermediate Junior I. Posiada państwowy dyplom instruktora Hatha Yogi wydany przez MENiS. Regularnie uczestniczy w warsztatach pogłębionej praktyki, prowadzonych przez nauczycieli z Polski i zagranicy: Ritę Keller, Corin Biria, Lois (…)

Ledzion-Sharma Ola
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Damian Lipiński Poznaj instruktora

Absolwent AWFiS w Gdańsku. Dyplomowany trener. Od najmłodszych lat związany ze sportem, który nie jest dla niego tylko pasją czy hobby, ale stylem życia. Wiedzę na temat zdrowia i trenowania chętnie przekazuje podopiecznym

Lipiński Damian
Prowadzi zajęcia: FITNESS, SIŁOWNIA, TRENER PERSONALNY

Martyna Naziemiec Poznaj instruktora

Instruktorka wszechstronna i roztańczona. W SNG prowadzi Zumbę, zajęcia Fitness Kids w przeróżnych formach i gorące Aqua Latino. Cierpliwa i kreatywna.

Naziemiec Martyna
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Ewa Neubart Poznaj instruktora

Ceniony fizjoterapeuta z długoletnim stażem zdobytym w placówkach medycznych i sportowych. Doświadczony metodyk i szkoleniowiec. Twórca autorskiego programu „Zdrowy Kręgosłup” i „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Ma bogaty warsztat pracy zdobyty na wielu stażach i szkoleniach w kraju (…)

Neubart Ewa
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Katarzyna Piłat-Boratyńska Poznaj instruktora

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Dyplomowany instruktor fitness i zajęć grupowych IFAA oraz licencjonowany instruktor bodyART® i deepWORK®. Ze sportem związana od szkoły średniej. Uwielbia formy łączące pracę z ciałem, umysłem i oddechem.

Piłat-Boratyńska Katarzyna
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Aneta Piotrowska Poznaj instruktora

Posiada licencjat Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła kurs Trenera Personalego w Polskiej Akademii Sportu. Uczestniczka szkoleń: IFM SUMMIT, Trening Funkcjonalny, Blackroll Basic oraz licznych szkoleń na temat żywienia i suplementacji. (…)

Piotrowska Aneta
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING, TRENER PERSONALNY

Nikolina Stefaniak Poznaj instruktora

Studentka ostatniego roku Pedagogiki ze specjalnością Kultura Fizyczna i Zdrowotna na Uniwersytecie Łódzkim. Instruktor Aqua Fitness od 2011. Instruktorka spinningu oraz Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością: fitness - nowoczesne formy gimnastyki. W SNG prowadzi wszystkie (…)

Stefaniak Nikolina
Prowadzi zajęcia: AQUA FITNESS, FITNESS, NAUKA PŁYWANIA

Sylwia Stefaniak Poznaj instruktora

Absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu - Pedagogika Uniwersytetu Łódzkiego. 0d ponad 10 lat pracuje jako instruktor fitness. Uczestniczka szkoleń Open Mind i licznych konwencji Nike, IFAA, Open Mind. Instruktor Zumba Fitness i Indoor Walking. Uwielbia zajęcia taneczne i step. Ta dziewczyna jest (…)

Stefaniak Sylwia
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Krzysztof Sylwestrzak Poznaj instruktora

Przygodę z Jogą zaczął w 2002 roku. Z wykształcenia psycholog absolwent Interregional Academy of Personnel oraz dietetyk. Tytułowany nauczyciel programów rozwoju osobistego z elementami Jogi dla dzieci, młodzieży, i dorosłych. Uczestnik dwu-miesięcznego programu „Vedic Wisdom” w (…)

Sylwestrzak  Krzysztof
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Agnieszka Szubert Poznaj instruktora

Absolwentka Zarządzania i Marketingu WSK w Łodzi. Zafascynowana aktywnym trybem życia, realizująca swoje marzenia na sali fitness. Dd 2011 roku pracuje jako instruktor fitness. Dyplomowany trener personalny. Uczestniczka wielu szkoleń: - IFAA, Open Mind, Centrum Ruchu Olimpijka, Centrum (…)

Szubert Agnieszka
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, TRENER PERSONALNY

Rafał Waliszewski Poznaj instruktora

Absolwent szkoły muzycznej. Od kilku lat zafascynowany gorącymi stylami tańców południa. Salsa, reggaeton i dancehall to jego wielka pasja. Jako instruktor Zumba®Fitness chce w pełni przekazać radość, energię i przyjemność płynącą z tych nieskomplikowanych choreograficznie zajęć.

Waliszewski Rafał
Prowadzi zajęcia: FITNESS

Wiola Witczak Poznaj instruktora

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Dyplomowany trener personalny, ukończone liczne szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem TRX, sztang oraz kettlebell. Dusza sportowca od najmłodszych lat, chce dbać nie tylko o swoją kondycję oraz siłę. Na co dzień kształtuje (…)

Witczak Wiola
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, SIŁOWNIA

Paweł Wlazło Poznaj instruktora

Magister WFiZ UŁ. Pracownik Centrum Sportu Sportu Politechniki Łódzkiej. Instruktor pilates londyńskiej szkoly Michaela Kinga i Body Art u międzynarodowego prezentera Roberta Steinbachera. Instruktor Nordic Walking, io- ball, silver level schwinn cycling instructor. Uczestnik wielu konwencji, (…)

Wlazło Paweł
Prowadzi zajęcia: FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING

Anna Wojcieszek Poznaj instruktora

Instruktorka Fitness od 2002 roku, Międzynarodowy Prezenter i Szkoleniowiec Fitness, była Tancerka i Choreograf. W latach 2010-2013 międzynarodowy szkoleniowiec programów treningowych Reebok Jukari, od 2013 roku trenerka Reebok University (aktualna nazwa Fitness University). Pomysłodawczyni (…)

Wojcieszek Anna
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS

Wojciech Wróblewski Poznaj instruktora

Zawsze uśmiechnięty i gotowy do walki o Twoje cele treningowe instruktor Spinning Star 1, cały czas poszerzający swoją wiedzę w wielu szkoleniach dodatkowych (24pkt Star). Uczestnik wielu konwencji, maratonów oraz warsztatów.. Pasjonat sportu w każdej postaci. Ciekawostka - z wykształcenia (…)

Wróblewski Wojciech
Prowadzi zajęcia: INDOOR CYCLING-WALKING, TRENER PERSONALNY

Paweł Zbieżak Poznaj instruktora

Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego Uniwersytetu Łódzkiego. Dyplomowany trener personalny, instruktor kulturystyki, Nordic Walking, Schwinn Cycling Silver Level Instructor a także sędzia piłkarski ŁZPN. Trener przygotowania motorycznego w tenisie Polskiego Związku Tenisowego. (…)

Zbieżak Paweł
Prowadzi zajęcia: INDOOR CYCLING-WALKING

Milena Zielińska Poznaj instruktora

Energia to jej drugie imię, zawsze z uśmiechem i gotowością do walki pomaga swoim podopiecznym osiągnąć wyznaczone cele. Cały czas poszerza swoją wiedzę i rozwija swoje umiejetności. Milena jest trenerka personalną jak również instruktorką tańca. Swoją pasją do tańca rozwija od (…)

Zielińska Milena
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, FITNESS, TRENER PERSONALNY

Tomasz Ziętara Poznaj instruktora

Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego UŁ, absolwent Resocjalizacji na WSP. Sędzia piłki nożnej ŁZPN. Dyplomowany trener personalny, instruktor kulturystyki PAS. Ukończył szkolenia treningu funkcjonalnego z użyciem Kettlebells i piłki lekarskiej, Functional Movement System - ocena (…)

Ziętara Tomasz
Prowadzi zajęcia: 360 FIT ZONE, TRENER PERSONALNY

Magdalena Żyła Poznaj instruktora

Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Uniwersytecie Łódzkim. Ratownik WOPR z uprawnieniami Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, instruktor rekreacji ruchowej i aqua fitness. Magda to również zapalona rowerzystka i instruktor Indoor Cycling.

Żyła Magdalena
Prowadzi zajęcia: AQUA FITNESS, FITNESS, INDOOR CYCLING-WALKING, NAUKA PŁYWANIA , TRENER PERSONALNY

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj