Fitness & Gym

Ponad 100 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Idź do strefy

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy

Galeria zdjęć

Pierwszy w historii Stacji Nowa Gdynia - Dzień (bardzo) Otwarty Aquapark'u! Prezentacja wszystkich możliwości naszego niesamowitego SNG Aqua Team i trochę tego co niemożliwe również. Enjoy!

W naszej kafeterii można odkryć wiele cudownych smaków. Ale kluczowa jak wiadomo jest kawa.

Wakacje w SNG również nie są nudne - zobaczcie jak dzieci mogą u nas aktywnie spędzać czas! :)

Foto-relacja z pierwszej edycji Zimowej Bitwy o Łódź w SNG. Sportowe emocje i radość są nie do opisania - ale można je zobaczyć na fotografiach! :)Nie samym sportem SNG żyje...dlatego w tej galerii zapraszam do przejrzenia zajawek z licznych wydarzeń kulturalnych, które odbywały się w naszych przestrzeniach.

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu fotorelację z pierwszego w historii SNG Biegu Szlakiem Dzikiej Kaczki. W tym roku startowały dzieci, w różnych wiekowych kategoriach, na dystansie 300m - dały doskonały przykład zdrowej rywalizacji i radości z bycia aktywnym. Na razie startowały tylko dzieci, ale naszą domeną jest się nie ograniczać...;) Do zobaczenia na II Biegu Szlakiem Dzikiej Kaczki w SNG!Kilka ujęć z kolorowych i sensoryczny zajęć z dziećmi od 6 miesiąca życia do 2 lat. Zajęcia pobudzające wszystkie zmysły i atrakcyjne dla każdego dzieciaczka.

Święto, które otwiera sezon rok rocznie już za nami. Udało nam się złapać kilka ciekawych klatek z tego bardzo aktywnego wydarzenia. Zapraszamy do podziwiania. Enjoy! :)

Mieliśmy zaszczyt gościć tak znamienity event w naszych przestrzeniach i przedstawiamy Państwu naszą krótką fotorelacje - zdjęcia podczas wykładów i na koniec mini-koncert Jacka MEZO Mejera. Niesamowicie ludzie jednego dnia, spotkali się w jednym miejscu - i to właśnie u nas w SNG. Oglądajcie i czekajcie razem z nami na kolejną edycję! :)

Z okazji urodzin basenu jak co roku odbyły się w naszym Aquapark'u Zawody Pływackie dla klas IV szkół podstawowych z Łodzi i Zgierza - zdrowe współzawodnictwo, radość z pływania, kolory, emocje i zaangażowanie dzieci udało nam się ująć na kilku fotografiach. Zapraszamy do obejrzenia! :)

Było pięknie - to i zdjęcia pięknie wyszły ;) Bawcie się dobrze i wspominajcie przez lata...!7 lutego odbyły się 13. urodziny naszego Aquaparku. W zawodach, tradycyjnie skierowanych do uczniów klas IV-tych, wzięły udział 22 czteroosobowe drużyny z 15 szkół podstawowych z Łodzi i Zgierza. Na ostateczny wynik składał się najkrótszy czas zespołu uzyskany w trzech konkurencjach: sztafecie pływackiej, "pociągach w wodzie" i konkursie szybkościowym na zjeżdżalni. Po zawodach, instruktorzy i ratownicy Aquaparku Stacji Nowa Gdynia przeprowadzili pokaz ratownictwa wodnego. Wyniki: I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 55 w Łodzi, II miejsce: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Łodzi, III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 12 w Zgierzu Wszystkim uczestnikom zawodów - gratulujemy!Wystawa prezentowana w Galerii SNG od 10 lutego 2018r. W załączniku zdjęcia z wernisażu wystawyGrafik na dzisiaj03 gru 2023