Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Bon na sport - idealny prezent od Mikołaja

06gru

Ponieważ najpiękniejszy czas dawania i otrzymywania prezentów jest już tuż za rogiem, to mamy dla Was taką oto propozycję - Bon na Sport.

 

Jak wiadomo, grudzień i czas Bożego Narodzenia to czas radości, spędzany w gronie rodziny i przyjaciół. To również czas, przy którym wszystkie diety i umiar w jedzeniu tracą na jakimkolwiek znaczeniu. Refleksja przychodzi trochę później a wraz z nią mocne postanowienie poprawy, często pod hasłem postanowień noworocznych. I o to chodzi. Aby pomóc w doborze udanego prezentu, przygotowaliśmy propozycję zakupu karnetu podarunkowego - "Bon na Sport". Można nabyć dowolny karnet wartościowy (np. w kwocie 200 zł), który osoba obdarowana może wykorzystać w dowolnym celu w SNG. Można też wybrać karnet np. na 4 wejścia na zajęcia fitness i tym samym dać wyraźną wskazówkę, jakich efektów oczekuje się od osoby obdarowanej. Sam bon zapakujemy w elegancką kopertę i przekażemy Wam w takiej formie, abyście mogli go wykorzystać jako prezent.

Jednym słowem - nie ma na co czekać. Bon na Sport - dobry prezent.

Przypominamy, że do korzystania z usług Centrum Sportu wymagana jest karta członkowska. To też może być doby prezent na Mikołaja...

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj