Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Fitness-wejście

Siłownia-wejście

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Bon na sport - idealny prezent od Mikołaja

06gru

Ponieważ najpiękniejszy czas dawania i otrzymywania prezentów jest już tuż za rogiem, to mamy dla Was taką oto propozycję - Bon na Sport - bo każdy lubi dawać trafione prezenty! Co więcej - bardzo doceniamy dobrze dobrane prezenty, także ofiarowując Bon na Sport, możecie również sami otrzymać upominek od SNG.

 

Jak wiadomo, grudzień i czas Bożego Narodzenia to czas radości, spędzany w gronie rodziny i przyjaciół.

To również czas, przy którym wszystkie diety i umiar w jedzeniu tracą na jakimkolwiek znaczeniu. Refleksja przychodzi trochę później a wraz z nią mocne postanowienie poprawy, często pod hasłem postanowień noworocznych.

I o to chodzi. Aby pomóc w doborze udanego prezentu, przygotowaliśmy propozycję zakupu karnetu podarunkowego - "Bon na Sport". Można nabyć dowolny karnet wartościowy (np. w kwocie 200 zł), który osoba obdarowana może wykorzystać w dowolnym celu w SNG. Można też wybrać karnet np. na 4 wejścia na zajęcia fitness i tym samym dać wyraźną wskazówkę, jakich efektów oczekuje się od osoby obdarowanej ;-)

Doceniając dobre prezenty i Wasze szczodre serca - jeśli zdecydujecie się nabyć Bon na Sport o wartości min. 100 zł (w formie karnetu wartościowego lub usług Centrum Sportu i Aquaparku SNG) mamy również dla Was drobną niespodziankę - możliwość zakupu miesięcznego karnetu no limit na innowacyjny system treningowy eGym w cenie 1 zł!* Jeśli jeszcze nie próbowaliście - to jest to doskonały moment aby spróbować.

Sam bon zapakujemy w elegancką kopertę i przekażemy Wam w takiej formie, abyście mogli go wykorzystać jako prezent. Karnet na eGym otrzymacie od ręki.

Jednym słowem - nie ma na co czekać. Bon na Sport - dobry prezent :)

Przypominamy, że do korzystania z usług Centrum Sportu wymagana jest karta członkowska. To też może być dobry prezent na Mikołaja...

 

* do skorzystania ze strefy eGym wymagane jest posiadanie karty członkowskiej oraz wykupienie wejścia na siłownię zgodnie z cennikiem SNG.

 

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj