Powrót do aktualności

Wodniś - sezon 2022/2023

03 sie 2022• Aquapark

Uwaga, uwaga!!! Kultowe lekcje pływania dla niemowląt dostępne już od dziś. Uruchamiamy zapisy na zajęcia WODNISIA w sezonie 2022/2023 już teraz. Pierwsze zajęcia 3-4 września 2022 roku.


REZERWUJ!!!


Jeśli to możliwe prosimy o wydrukowanie i przygotowanie w domu niezbędnych dokumentów.

Jeśli nie macie Państwo takiej możliwości prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie przed pierwszymi zajęciami i dopełnienie wszelkich formalności. Zadbamy o to, aby w miarę naszych możliwości proces przebiegł sprawnie, ale mamy prośbę o uzbrojenie się w cierpliwość.

Idąc na pierwszą lekcje nauki pływania nie zapomnij wziąć podpisanego przez opiekuna, Regulaminu: Wodniś i Maluchy 

Jeśli, zaczynasz przygodę z Naszym klubem zabierz również uzupełnioną Deklarację Członkowską

Przy każdym wejściu na basen w ramach karnetu opiekunowi i dziecku przysługuje dodatkowo 30
minut pobytu na basenie oraz 30 minut na przebranie.

Dla osób rozpoczynających przygodę z rozwiązaniami ONLINE w Stacji Nowa Gdynia  lub nie pamiętających z czym temat się wiązał przygotowaliśmy krótką instrukcję:

Nowy klient

Na stronie www.stacjanowagdynia.pl wybieramy: zakładka strefa klienta / rejestracja następnie wybieramy interesujący nas grafik zajęć, gdzie rezerwujemy wybrane zajęcia, dalej przechodzimy do zakładki cennik aby zakupić karnet, lub w strefie klienta opłacamy wejście jednorazowe na zajęcia

Klient posiadający kartę członkowską nie korzystający ze strefy klienta

– zakładka strefa klienta – używamy opcji połącz konta za pomocą tokenu, który to można otrzymać od pracownika recepcji na podany adres mailowy, po połączeniu kont dokonujemy logowania na stronie www.stacjanowagdynia.pl, następnie wybieramy interesujący nas grafik zajęć,  rezerwujemy wybrane zajęcia, dalej przechodzimy do zakładki cennik aby zakupić karnet, lub w strefie klienta opłacamy wejście jednorazowe na zajęcia.

 Klient korzystający już wcześniej z Naszej strefy klienta

– zakładka strefa klienta - logowanie, następnie wybieramy interesujący nas grafik zajęć rezerwujemy wybrane zajęcia, dalej przechodzimy do zakładki cennik aby zakupić karnet, lub w strefie klienta opłacamy wejście jednorazowe na zajęcia

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Serdecznie pozdrawiamy!

SNG TEAM

 

P.S.

Śledźcie naszą stronę https://stacjanowagdynia.pl/ oraz fanpage wkrótce opublikujemy dokumenty, z którymi będzie trzeba stawić się na pierwszej lekcji, pozwoli nam to uniknąć niepotrzebnych kolejek przy wejściu na pływalnię.


Dziękujemy i do zobaczenia !