Fitness

Czerwony - trening spalający/wydolnościowy. Niebieski - trening wzmacniający/modelujący sylwetkę. Pomarańczowy - trening mieszany, spalająco-wzmacniający. Zielony - trening prozdrowotny (body&mind).



  poniedziałek
2022-12-05
wtorek
2022-12-06
środa
2022-12-07
czwartek
2022-12-08
piątek
2022-12-09
sobota
2022-12-10
niedziela
2022-12-11
08:00
STRETCHING
08:00 - 08:55
Rafał
55min
JOGA OGÓLNA
08:00 - 08:55
Krzysztof
55min
09:00
TBC
09:00 - 09:55
55min
TABATA
09:00 - 09:55
55min
FIT DANCE
09:00 - 09:55
55min
COMBO
09:00 - 09:55
BRZUCH UDA POŚLADKI
09:00 - 09:55
55min
BRZUCH UDA POŚLADKI
09:00 - 09:55
Agnieszka
AnnaK
55min
SALSATION - NOWA SALA
09:00 - 09:55
Rafał
55min
JOGA KRĘGOSŁUPA - NOWA SALA
09:00 - 09:55
55min
KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI
09:00 - 09:55
Agnieszka
55min
10:00
PŁASKI BRZUCH
10:00 - 10:55
55min
TRENING OBWODOWY
10:00 - 10:55
55min
KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI
10:00 - 10:55
55min
TRENING OBWODOWY
10:00 - 10:55
55min
PŁASKI BRZUCH
10:00 - 10:55
55min
TRENING OBWODOWY
10:00 - 10:55
55min
PILATES
10:00 - 10:55
55min
TRENING OBWODOWY
10:00 - 10:55
STRETCHING
10:00 - 10:55
55min
TRENING OBWODOWY
10:00 - 10:55
55min
COMBO
10:00 - 10:55
Agnieszka
Sylwia
55min
GIMNASTYKA - NOWA SALA
10:00 - 10:55
Ewa
55min
PŁASKI BRZUCH
10:00 - 10:55
Agnieszka
55min
11:00
PŁASKI BRZUCH
11:00 - 11:55
Agnieszka
Sylwia
55min
STRETCHING - NOWA SALA
11:00 - 11:55
AnnaK
AnnaK
55min
TABATA
11:00 - 11:55
Agnieszka
55min
13:00
AKCJA BIEGOWA SLOW
13:00 - 13:55
Ewa
55min
16:30
KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI
16:30 - 17:25
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
16:30 - 17:25
55min
PILATES
16:30 - 17:25
55min
BRZUCH UDA POŚLADKI
16:30 - 17:25
55min
TABATA
16:30 - 17:25
55min
17:30
BRZUCH UDA POŚLADKI
17:30 - 18:25
55min
COMBO
17:30 - 18:25
55min
TBC
17:30 - 18:25
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP - NOWA SALA
17:30 - 18:25
55min
PILATES - NOWA SALA
17:30 - 18:25
55min
TABATA
17:30 - 18:25
55min
PŁASKI BRZUCH
17:30 - 18:25
55min
TRENING OBWODOWY
17:30 - 18:30
Ewa
60min
TRENING OBWODOWY
17:30 - 18:25
instruktor
55min
18:00
TRENING OBWODOWY
18:00 - 18:55
55min
TRENING OBWODOWY
18:00 - 18:55
55min
TRENING OBWODOWY
18:00 - 18:55
55min
TRENING OBWODOWY
18:00 - 18:55
55min
ROLLOWANIE - SALA KIDFIT
18:00 - 18:55
18:30
TBC
18:30 - 19:25
55min
POWER DUMBELL
18:30 - 19:25
55min
STRETCHING - NOWA SALA
18:30 - 19:25
55min
PŁASKI BRZUCH - NOWA SALA
18:30 - 19:25
55min
STRETCHING
18:30 - 19:25
55min
PŁASKI BRZUCH
18:30 - 19:25
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP - NOWA SALA
18:30 - 19:25
55min
AEROBIC - BASIC - NOWA SALA
18:30 - 19:25
FAT KILLER
18:30 - 19:25
55min
19:30
AEROBIC - BASIC - NOWA SALA
19:30 - 20:25
55min
DEEP WORK
19:30 - 20:25
55min
CORE & STABILITY
19:30 - 20:25
55min
JOGA OGÓLNA - NOWA SALA
19:30 - 20:25
55min
KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI - NOWA SALA
19:30 - 20:25
55min
SLIM GYM
19:30 - 20:25
55min
JOGA OGÓLNA - NOWA SALA
19:30 - 20:25
55min
POWER DUMBELL
19:30 - 20:25
55min
ZUMBA
19:30 - 20:25
55min
20:30
STRETCHING
20:30 - 21:25
55min
STRETCHING
20:30 - 21:25
55min
CORE & STABILITY - NOWA SALA
20:30 - 21:25
PILATES
20:30 - 21:25
55min
STRETCHING
20:30 - 21:25
55min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
20:30 - 21:25
55min
poniedziałek 05.12.2022
  • 09:00 - 09:55

    TBC

  • 10:00 - 10:55

    PŁASKI BRZUCH

  • 10:00 - 10:55

    TRENING OBWODOWY

  • 16:30 - 17:25

    KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

  • 17:30 - 18:25

    BRZUCH UDA POŚLADKI

  • 18:00 - 18:55

    TRENING OBWODOWY

  • 18:30 - 19:25

    TBC

  • 19:30 - 20:25

    AEROBIC - BASIC - NOWA SALA

  • 19:30 - 20:25

    DEEP WORK

  • 20:30 - 21:25

    STRETCHING

wtorek 06.12.2022
  • 09:00 - 09:55

    TABATA

  • 10:00 - 10:55

    KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

  • 10:00 - 10:55

    TRENING OBWODOWY

  • 16:30 - 17:25

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

  • 17:30 - 18:25

    COMBO

  • 18:00 - 18:55

    TRENING OBWODOWY

  • 18:30 - 19:25

    POWER DUMBELL

  • 18:30 - 19:25

    STRETCHING - NOWA SALA

  • 19:30 - 20:25

    CORE & STABILITY

  • 19:30 - 20:25

    JOGA OGÓLNA - NOWA SALA

  • 20:30 - 21:25

    STRETCHING

środa 07.12.2022
  • 09:00 - 09:55

    FIT DANCE

  • 10:00 - 10:55

    PŁASKI BRZUCH

  • 10:00 - 10:55

    TRENING OBWODOWY

  • 16:30 - 17:25

    PILATES

  • 17:30 - 18:25

    TBC

  • 17:30 - 18:25

    ZDROWY KRĘGOSŁUP - NOWA SALA

  • 18:00 - 18:55

    TRENING OBWODOWY

  • 18:30 - 19:25

    PŁASKI BRZUCH - NOWA SALA

  • 18:30 - 19:25

    STRETCHING

  • 19:30 - 20:25

    KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI - NOWA SALA

  • 19:30 - 20:25

    SLIM GYM

  • 20:30 - 21:25

    CORE & STABILITY - NOWA SALA

  • 20:30 - 21:25

    PILATES

czwartek 08.12.2022
  • 09:00 - 09:55

    COMBO

  • 10:00 - 10:55

    PILATES

  • 10:00 - 10:55

    TRENING OBWODOWY

  • 16:30 - 17:25

    BRZUCH UDA POŚLADKI

  • 17:30 - 18:25

    PILATES - NOWA SALA

  • 17:30 - 18:25

    TABATA

  • 18:00 - 18:55

    TRENING OBWODOWY

  • 18:30 - 19:25

    PŁASKI BRZUCH

  • 18:30 - 19:25

    ZDROWY KRĘGOSŁUP - NOWA SALA

  • 19:30 - 20:25

    JOGA OGÓLNA - NOWA SALA

  • 19:30 - 20:25

    POWER DUMBELL

  • 20:30 - 21:25

    STRETCHING

piątek 09.12.2022
  • 09:00 - 09:55

    BRZUCH UDA POŚLADKI

  • 10:00 - 10:55

    STRETCHING

  • 10:00 - 10:55

    TRENING OBWODOWY

  • 16:30 - 17:25

    TABATA

  • 17:30 - 18:25

    PŁASKI BRZUCH

  • 18:00 - 18:55

    ROLLOWANIE - SALA KIDFIT

  • 18:30 - 19:25

    AEROBIC - BASIC - NOWA SALA

  • 18:30 - 19:25

    FAT KILLER

  • 19:30 - 20:25

    ZUMBA

  • 20:30 - 21:25

    ZDROWY KRĘGOSŁUP

sobota 10.12.2022
  • 08:00 - 08:55

    STRETCHING

    Wolne miejsca: 23

    Rafał

  • 09:00 - 09:55

    BRZUCH UDA POŚLADKI

    Wolne miejsca: 23

    Agnieszka
    AnnaK

  • 09:00 - 09:55

    SALSATION - NOWA SALA

    Wolne miejsca: 1

    Rafał

  • 10:00 - 10:55

    COMBO

    Wolne miejsca: 19

    Agnieszka
    Sylwia

  • 10:00 - 10:55

    GIMNASTYKA - NOWA SALA

    Wolne miejsca: 13

    Ewa

  • 11:00 - 11:55

    PŁASKI BRZUCH

    Wolne miejsca: 16

    Agnieszka
    Sylwia

  • 11:00 - 11:55

    STRETCHING - NOWA SALA

    Wolne miejsca: 13

    AnnaK
    AnnaK

  • 13:00 - 13:55

    AKCJA BIEGOWA SLOW

    Wolne miejsca: 14

    Ewa

  • 17:30 - 18:30

    TRENING OBWODOWY

    Wolne miejsca: 5

    Ewa

niedziela 11.12.2022
  • 08:00 - 08:55

    JOGA OGÓLNA

    Wolne miejsca: 24

    Krzysztof

  • 09:00 - 09:55

    JOGA KRĘGOSŁUPA - NOWA SALA

  • 09:00 - 09:55

    KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

    Wolne miejsca: 19

    Agnieszka

  • 10:00 - 10:55

    PŁASKI BRZUCH

    Wolne miejsca: 20

    Agnieszka

  • 11:00 - 11:55

    TABATA

    Wolne miejsca: 18

    Agnieszka

  • 17:30 - 18:25

    TRENING OBWODOWY

    Wolne miejsca: 9

    instruktor