Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - komfort i jakość

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy
Plan turniejów 2016/2017

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Urodziny na sportowo


Zorganizuj wyjątkowe urodziny swojemu dziecku! Urodziny na sportowo!

W Stacji Nowa Gdynia zorganizujesz urodziny inne niż wszystkie bo zdecydowanie na sportowo. Różnorodne zawody sportowe, turniej na kręgielni, wizyta na basenie, konkursy to jedne z wielu dostępnych atrakcji. Każdorazowo zapraszamy do opracowania szczegółówego scenariusza imprezy dla dzieci, aby były niepowtarzalne i spełniały oczekiwania Państwa dziecka i jego gości. Nasza kafeteria zadba o uzgodniony z Państwem poczęstunek, a nasi animatorzy o to, żeby impreza przebiegała w radosnej atmosferze, bez miejsca na nudę. Państwa w tym czasie zapraszamy na kawę i rozmowy z innymi rodzicami.

Kontakt w sprawie organizacji urodzin dla dzieci

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem urodzin w Stacji Nowa Gdynia, prosimy o kontakt pod adresem mailowym urodziny@nowa-gdynia.pl - w treści maila prosimy o podanie terminu urodzin, orientacyjnej liczby zaproszonych dzieci oraz Państwa sugestie odnośnie formuły urodzin (np. czy mają być prowadzone zajęcia sportowe, gra w kręgle itp.) Pozwoli to nam lepiej przygotować ofertę dla Państwa uwzględniającą Wasze oczekiwania.

Zapraszamy na urodziny na sportowo dzieci z Łodzi, Zgierza i okolic!

Więcej w SNG

Mamy przyjemność być bazą treningową dla wyróżniających się młodych zawodników. Poznajcie sportowe bio Ady Sosnowskiej, Kacpra Dworaka i Michała Kikosickiego.
Więcej
Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Dwudziestu najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Martyna Bielawska


Czytaj
Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Maciej Maciejewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj