Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - komfort i jakość

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy
Plan turniejów 2016/2017

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

SNG Tripak Plan - Umowy członkowskie SNG


 

Znacie już naszą ofertę SNG TripakPlan?


Coraz więcej osób widzi korzyści jakie dają najlepsze pakiety sportowe dostępne na rynku w Łodzi i okolicach. Nigdzie indziej nie połączysz możliwości korzystania w jednym miejscu z siłowni, fitnessu i aquaparku bez limitu i w najwyższym standardzie. Otrzymujesz możliwość korzystania z najlepszej dostępnej infrasrtuktury sportowej, profesjonalnej opieki trenerskiej i komfortowo wyposażonego obiektu.

 

Podpisując SNG Tripak Plan - Umowę Członkowską, możecie skorzystać z oferty najlepszych cen. Macie do wyboru dwa pakiety - każdy ważny 6 lub 12 miesięcy.

Pakiet I - dający możliwość korzystania bez ograniczeń z usług fitness, aqua fitness i siłowni, kosztuje odpowiednio 189 zł/m-c (umowa na 6-mcy) lub 169 zł/m-c (umowa na 12 m-cy).

Pakiet II - dają dodatkowo możliwość korzystania z Aquaparku, kosztuje 239 zł/m-c (umowa na 6 m-cy) lub 219 zł/m-c (12 m-cy).


Za karnety w formie Umowy Członkowskiej płaci się co miesiąc.

Do każdej podpisanej Umowy mamy dla Was w prezencie torbę sportową z naszej limitowanej nowogdyńskiej serii.

Zrealizujcie noworoczne postanowienia, eliminując słomiany zapał w oparciu o najwyższej jakości ofertę na rynku! Podejmijcie wyzwania i wytrwajcie w postanowieniach. Na początku mogą być schody, ale potem...satysfakcja gwarantowana.

Więcej w SNG

Mamy przyjemność być bazą treningową dla wyróżniających się młodych zawodników. Poznajcie sportowe bio Ady Sosnowskiej, Kacpra Dworaka i Michała Kikosickiego.
Więcej
Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Dwudziestu najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Martyna Bielawska


Czytaj
Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Maciej Maciejewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj