Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - komfort i jakość

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy
Plan turniejów 2016/2017

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Kid Zone


W SNG dzieci się nie nudzą!

Wymówka "nie mam co zrobić z dzieckiem", przestaje być już wiarygodna!
Na potwierdzenie powyższych słów do Państwa dyspozycji oddaliśmy strefę SNG Kid Zone. Prawdziwa bawialnia dla dzieci. Przy kortach do squasha zaaranżowaliśmy pomieszczenie na potrzeby najmłodszych. Czeka na nich wykwalifikowana opiekunka, dużo zabawek i miękka wykładzina. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 3 - 8 lat.

Godziny otwarcia SNG Kid Zone:
Pn-pt: 16.00 - 20.00
Sb-nd: 9.00 - 15.00

Jednorazowa opłata wynosi 5 zł za pobyt w danym dniu.

Aby mieć pewność, że będzie można skorzystać z usług strefy SNG Kid Zone (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc), warto dokonać wcześniejszej rezerwacji telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy.

Regulamin korzystania ze strefy SNG Kid Zone dostępny jest poniżej i w recepcji Centrum Sportu.


SNG Kid Zone. Zakaz wstępu dla rodziców. Tu rządzą Super Ciocie a z nimi Wasze dzieci ;) One się nie nudzą a Wy możecie spokojnie poćwiczyć. Wszyscy są zadowoleni!

Więcej w SNG

Mamy przyjemność być bazą treningową dla wyróżniających się młodych zawodników. Poznajcie sportowe bio Ady Sosnowskiej, Kacpra Dworaka i Michała Kikosickiego.
Więcej
Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Dwudziestu najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Martyna Bielawska


Czytaj
Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Maciej Maciejewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj