Ponad 100 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Siłownia wejście

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Siłownia wejście


Centrum treningu personalnego. Więcej niż siłownia...


650 m2 klimatyzowanej powierzchni wyposażonej w najnowocześniejsze urządzenia i rozwiązania.

360° FIT ZONE to świetna siłownia. I nie tylko. To innowacyjne podejście do ćwiczeń oraz położenie nacisku na trening personalny. Najnowocześniejsza baza treningowa ze specjalistycznym sprzętem pozwala w pełni dopasować rodzaj i formę ćwiczeń do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, niezależnie od tego czy motywacją do treningu jest dążenie do lepszego wyglądu, zdrowia czy też osiągnięcie założonych wyników sportowych. 360° FIT ZONE w Stacji Nowa Gdynia to 6 stref treningowych wyposażonych w urządzenia Technogym®, Total Gym®, Pavigym® i eGym®.

I. Strefa treningu funkcjonalnego
To najbardziej zaawansowane urządzenia wchodzące w skład wyposażenia siłowni czy sal fitness. Technogym® jako pierwszy stworzył urządzenia do treningu funkcjonalnego, a więc do takiego, który wspiera codzienne czynności ruchowe. Linia Kinesis TechnoGym oraz urządzenia Total Gym® umożliwiają nieograniczony ruch w dowolnej płaszczyźnie i kierunku. Ćwiczenie na tych urządzeniach wpływają na zaktywowanie mięśni, których na co dzień nie używamy: mięśni głębokich miednicy, brzucha, kręgosłupa, pleców, itp., a więc mięsi posturalnych, od których zależy prawidłowa postawa ciała oraz prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych.

 

II. Strefa cardio
Strefa wyposażona w bieżnie, rowery, steppery i wiosła. Grupa stepperów zawiera m.in. urządzenia typu VARIO. W jednej z nich jest możliwość płynnego przejścia ze stepowania w chód czy bieg i odwrotnie. Inna maszyna typu VARIO umożliwia ćwiczenie ruchu kroku łyżwowego, co jednocześnie uruchamia mięśnie brzucha, ud, pośladków, nóg, tułowia i rąk, a także angażuje mięśnie posturalne.  Strefa cardio służy do treningu wytrzymałości ogólnej, a także do bardzo skutecznego spalania tkanki tłuszczowej i rozsądnej utraty wagi. Używając kardiotestera (wszystkie urządzenia cardio w SNG wyposażone są w cardiotestery) w sposób precyzyjny można za pomocą testów określić stopień wydolności, wyznaczyć tętno treningu wytrzymałościowego oraz tempo spalania tkanki tłuszczowej.

 

III. Strefa treningu obwodowego

Trening obwodowy w Stacji Nowa Gdynia prowadzony jest w oparciu o dwa rozwiązania.

Technogym® Easy Line to zestaw urządzeń zaprojektowanych tak, aby „po przejściu” całego obwodu uruchomić i wzmocnić wszystkie najważniejsze partie mięśni i stawów. Trening obwodowy jest doskonałym rozwiązaniem dla seniorów i osobom walczącym z nadwagą. O intensywności zajęć decydujemy sami poprzez siłę jaką wkładamy w ćwiczenia. Z wykorzystaniem linii Technogym® Easy Line prowadzone są zajęcia grupowe. Szczegółowy grafik zajęć znajdziecie TUTAJ

eGym® to najnowocześniejszy i jedyna w Polsce tak innowacyjny trening obwodowy. Dzięki niemu możecie maksymalnie spersonalizować założenia treningowe.

Więcej na temat innowacyjnej strefy treningu eGym® przeczytacie TUTAJ.
 

IV. Strefa kształtowania sylwetki
Strefa z urządzeniami harmonijnie kształtującymi wszystkie grupy mięśniowe decydujące o zgrabnej, sportowej sylwetce. Poszczególne urządzenia przy określonym obciążeniu i liczbie powtórzeń szybko i w prosty sposób pomogą osiągnąć zamierzony efekt. Maszyny poprzez odpowiednie ustawienie izolują konkretne partie mięśniowe, co pozwala je w sposób precyzyjny kształtować.

 

V. Strefa ćwiczeń wolnych
To strefa wyposażona w drabinki, specjalną matę do rozciągania i stretchingu (FlexArea) oraz 11 metrową ścieżkę do wyrabiania szybkości (Sprint Track), koordynacji ruchowej, skoków i wieloskoków. Strefa posiada także wiele przyborów do ćwiczeń wolnych takich jak bosu, io-ball, piłki lekarskie, piłki stabilizacyjne, rollery, fitbagi, hantle typu Kettlebell.

 

VI. Strefa treningu siłowego
Celem jest praca nad siłą jako podstawową cechą motoryki. Trening kształtuje rozwój mięśni podstawowych, pozwala pracować nad ich objętością, kształtem, siłą i mocą. Ćwiczenia w pozycjach izolowanych z wykorzystaniem m.in. wieży wielofunkcyjnej, sztang, hantli. Siłownia w najczystszej formie.


Trenerzy i instruktorzy dyżurni

360 Fit Zone znajduje się pod stałą kontrolą instruktorów i trenerów, którzy przygotowują i prowadzą indywidualne programy treningowe. Jeśli chcecie skorzystać z ich pomocy, porady, zaplanowaniu treningu - zgłoście się do recepcji.

Chcecie mieć większą kontrolę nad planem treningowym. Możemy Wam udostępnić urządzenia do monitorowania wysiłku, przeprowadzić badanie składu ciała lub profesjonalny test FMS.

 

Test FMS (Functional Movement System)

Każdy kto chce rozpocząć swoją przygodę z ruchem, sportem, treningiem personalnym z pełną świadomością na jakim etapie przygotowań się znajduje i czego może się spodziewać po swoim organizmie, ,może wyznaczyć swoje cele na drodze do większej sprawności stosując test funkcjonalnej oceny wzorcó ruchowych (FMS - Functional Movement System)

Test FMS służy do funkcjonalnej oceny motorycznej - możesz odkryć swoje ograniczenia ruchowe czy asymetrię ciała, a nasz trener dokładnie poinformuje Cię od czego warto zacząć trening!

Analiza wyniku testu FMS pozwoli świetnie zaplanować i zindywidualizować Twój trening, który w rezultacie:

- poprawi jakość i efektywności ruchu
- zmniejszy ryzyko przeciążeń, kontuzji i zespołów bólowych u sportowców
- pomoże poprawić wyniki sportowe

Cena testu FMS w Stacji Nowa Gdynia to 25 zł.

 

Z oferty 360 Fit Zone można korzystać wykupując pojedyncze wejście lub karnet na siłownię.

[removed] (function() { if(((window.innerWidth > 0) ? window.innerWidth : screen.width) > 640){ var sm = document.createElement('script'); sm.type = 'text/javascript'; sm.async = true; sm.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'app3.salesmanago.pl/dynamic/bk4autmgo3hggic9/popups.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s[removed].insertBefore(sm, s); } })(); [removed]

Największe centrum treningu personalnego w Łodzi i okolicach. 650 m2 klimatyzowanej powierzchni wyposażonej w najnowocześniejsze urządzenia Technogym, Gravity, Pavigym, Concept2, eGym. Wyjątkowa siłownia w Łodzi, Zgierzu i okolicach

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj