Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Indoor Cycling-Walking

Projekt Mama...po ciąży

20lis

Mamy... mamy nadzieję, że czują się u nas bezpiecznie sądząc po licznych wózkach krążących wokół stawu czy uczestniczących w zajęciach np. Wodnisia. Teraz chcemy, żeby Mamy zadbały o siebie, wróciły do formy (jeśli gdziekolwiek ta forma uciekła) i były gotowe na nowe wyzwania (wiadomo - małe dzieci mały problem, duże ... Mamy - do dzieła!

Zajęcia "Projekt Mama po ciąży" przeznaczone są dla Mam wraz z ich Dzidziusiami (wiek dziecka od 3 miesięcy do 2-3 lat).

Zaprojektowane z myślą o aktywnych Mamach, pragnących sprawnie i bezpiecznie wrócić do formy, lub zrzucić zbędne kilogramy po okresie połogu. W praktyce Projekt Mama po Ciąży to trening ogólnorozwojowy, poprawiający wydolność oraz kształtujący sylwetkę, z położeniem nacisku na mięśnie osłabione w czasie całego okresu ciąży. Wyjątkowa formuła zajęć to świetna okazja, aby pracować nad formą nie rezygnując z czasu spędzanego z ze swoja pociechą.

Zajęcia będą się odbywały w każdy piątek o godz. 11.30. Spotykamy się na sali fitness.

 
Zalety zajęć Projekt Mama po ciąży
 • szybki powrót do formy
 • utrata zbędnych kilogramów
 • wzmocnienie mięśni tułowia, mięśni głębokich
 • profilaktyka kręgosłupa
 • fachowa opieka doświadczonej trenerki
 • wspólna aktywność Mamy z Dzieckiem
 • brak konieczności pozostawiania dzidziusia pod opieką innych osób
 • zawieranie znajomości z innymi Mamami, okazja na wymianę spostrzeżeń, doświadczeń
 • trening w komfortowych warunkach, na w pełni wyposażonej, przyjaznej sali fitness


Co będzie potrzebne:
 • dobry stan zdrowia Mamy i Dziecka
 • strój sportowy dla Mamy
 • kocyk dla Dziecka
 • ręcznik i butelka wody dla Mamy
 • uśmiech i pozytywne nastawienie
 
Prowadząca:

Anna Wojcieszek - instruktorka fitness z wieloletnim doświadczeniem, międzynarodowy szkoleniowiec i prezenter fitness, pomysłodawczyni i współtwórczyni Projektu Mama, prywatnie Mama 3-letniej Zuzi.

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj