Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania

Aqua Fitness

Baseny

Programy specjalne w sezonie 2014/2015


W Aquaparku Stacji Nowa Gdynia posiadamy zróżnicowaną ofertę programów specjalnych dla naszych klientów. 

 

Halliwick (NOWOŚĆ!) – zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych głównie niepełnosprawnych, ale również zdrowych prowadzone wg koncepcji Halliwick stworzonej przez Jamesa McMillana. Bazuje na 10 punktowym programie nauczania Halliwick, który obejmuje m.in. takie zagadnienia jak przystosowanie psychiczne, niezależność, wypór czy równowaga w bezruchu. Wszystkie zajęcia zawierają w sobie elementy zabawy, współpracy i współzawodnictwa. Zajęcia prowadzone są w 6-osobowych grupach, 1 raz w tygodniu. Wejście na basen uczestników zajęć wyłącznie z opiekunem.

Wodniś – cieszący się ogromną popularnością kurs pływania dla niemowląt. Zapraszamy rodziców z niemowlakami na zajęcia dla niemowląt w momencie ich życia kiedy najłatwiej jest im oswoić się z wodą. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów przeznaczone są dla dzieci i rodziców.

Kurs nauki pływania dla dorosłych – Nie umiesz pływać? Nigdy nie jest za późno aby się nauczyć. Propozycja skierowana do dorosłych. Na kurs składa się 10 cotygodniowych zajęć.

Kursy pływania dla dzieci i młodzieży – kursy pływania dla dzieci i młodzieży. Zajęcia w kilku grupach wiekowych.

Aerobik w wodzie/gimnastyka w wodzie - zajęcia aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni. Proponujemy również gimnastykę w wodzie dla osób starszych.